Po zlodowaceniu nie pozostał już prawie żaden ślad. Wiosna to początek sezonu, a jak przychodzi wiosna i początek sezonu, to My dostarczamy Wam wiosenny numerek magazynu rowerowego 43RIDE. To już 10 numer!! Tutaj należą się wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania, przetrwania i trwania 43RIDE.

Zanim zaplanujesz wolny czas na majówkę, wakacje i inne takie tam, zapoznaj się z propozycją na wycieczkę Enduro po Beskidzie, na FR w Les2Alpes czy też jazdę po norweskim Hafjell Bike Parku. Jak to już zwyczajem naszym bywa zahaczyliśmy o ciekawe postacie: Aaron Chase, Yannick Granieri, Kamil Knapiński i przyszłość polskiego DH Sławek Łukasik. Wszyscy oni tworzą wybuchową mieszankę w naszym 43RIDE.

Jak często spotykał Cię stres? Jak sobie go rozpracować? Dowiesz się w PROradniku. Nowe futro Norki? Któż nie chciałby go zobaczyć? Naszym testom poddały się klocki hamulcowe UNEX, kaski Met Kaos i Parachute, mostek/kierownica/chwyty ANSWER, pedały NS. Nowym rozdziałem w Naszym Magazynie jest OLD STUFF – mam nadzieję, że znajdziecie tu dużo kultowych i ciekawych części, które funkcjonują do dnia dzisiejszego. Ponadto w wiosennym numerze 43RIDE znajdziecie również: kalendarz zawodów, przegląd obozów rowerowych, Timing Days, Modern Freeriders, Omen Vigo, Trek Ticket, Bike Snow Slalom, Cupa Cetatilor – zawody DH w Rumunii, i na koniec małą poradę jak odkręcić nieodkręcalne rzeczy w rowerze.

Zapraszamy również do naszych profili na Facebook oraz MySpace.

Pobierz 43RIDE nr 10 marzec 2010:

POBIERZ MAGAZYN

Zawartość:

Wstęp / Fotoklatka / Aktualności… Kalendarz zawodów 2010 / Obozy rowerowe / Timing Days / Modern Freeriders / Omen Vigo 2010 / Trek Ticket / Ludzie, wywiady… Kamil Knapiński / Aaron Chase / Yannick Granieri / Sławek Łukasik / Relacje, miejscówki… Bike Snow Slalom / Targi Rowerowe 2010 / Cupa Cetatilor / Enduro Majówka 2009 / Les 2 Alpes / Hafjell Bike Park / 43RIDE testuje… NS Aerial / Klocki UNEX / Answer / Kaski Met / Buty SIDI / Banshee Wildcard / Serwis… Odkręcić nieodkręcalne / Nowe futro Norki / PROradnik… Stres / Koniec