REKLAMA

Z informacji otrzymanej od menedżera zawodników, Tomasza Stefaniaka, w tym sezonie Michał Śliwa i Jonasz Rożdżyński będą korzystać z hamulców Hayes Stroker Ace. Firma Velo przygotowała specjalną „odchudzoną” wersję z tytanowym upgradem i jako dystrybutor m.in. produktów Hayes. zapewni sponsorowanym zawodnikom także pełny serwis oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

Hayes Stroker Ace Hayes Stroker Ace

Michał Śliwa powiedział: „Jestem zadowolony, że będę jeździł na hamulcach HAYES w sezonie 2009. Hamulec bardzo ciekawie wygląda, potężny zacisk i jakość wykonania świadczą o doświadczeniu i solidności tej marki. Po kilku próbnych jazdach nie mogę za wiele powiedzieć, gdyż nie poznałem jeszcze możliwości pracy we wszystkich warunkach, ale od razu spodobała mi się funkcjonalność i ergonomia zestawu, jedna regulacja, bez potrzeby używania kluczy dokonuje się zmian ustawienia klamki oraz wymiany klocków. Poza tym hamulce posiadają bardzo fajną modulację, można jechać z lekko wciśniętymi klamkami bez hamowania, co bardzo mi się podoba.”

Jonasz Rożdżyński powiedział: „Cieszy mnie współpraca z firmą HAYES. Jest to rzetelna firma, która istnieje na rynku od wielu lat i wspiera czołowych zawodników Pucharu Świata, co świadczy o tym, że potrafią zapewnić im to, czego potrzebują i oczekują od hamulców. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i profesjonalnego podejścia do całej sprawy ze strony firmy Velo. Mam nadzieję, że zaowocuje to sukcesem, do którego wspólnie będziemy dążyć. Wierzę, że nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane przez HAYES w ich produktach przybliżą nas do tego.”

Hayes Stroker Ace

Źródło: MRT Sport Agency
Strona Velo: Velo.com.pl
Zdjęcia: Mariusz Sojka