Thomas Genon, to zawodnik, który nie musi być przedstawiany szerszej publiczności. Od wielu lat należy do czołówki zawodników slopestyle na świecie i jest jednym z najlepszych. To z czego jest mniej znany, to produkcja kreatywnych materiałów filmowych lub zdjęciowych. „Renaissance” to owoc świetnej współpracy pomiędzy Thomasem, marką Canyon oraz Hectorem Cashem.

Renaissance to film o przesuwaniu granic w MTB. Thomas Genon znany jako Tommy G, stara się jeździć na rowerze w jego najczystszej formie i o tym właśnie jest to video. Odkrywanie roweru codziennie na nowo i skupianie się na jego istocie. Styl jest kluczem i właśnie to najlepiej pokazuje Tommy G.

Zdjęcie: Boris Beyer

Jego wizja idealnie pasuje do wieloletniego partnera, czyli marki Canyon. Współpracują razem od 2013 roku i tworzą niesamowite projekty rowerowe, które są prawdziwą formą sztuki.

Rok po roku Tommy G potwierdza, że jest kimś więcej niż świetnym zawodnikiem slopestyle. Dzięki imprezie takiej jak Red Bull Rampage, w której Tommy pokazuje co potrafi na freeride’owym rowerze, była idealna okazja, aby nakręcić coś niesamowitego i popuszczającego wodze fantazji na dużym rowerze.

– Jack Noy, Canyon MTB & Gravity Brand Manager
Zdjęcie: Boris Beyer

Puryści tacy jak Thomas to rzadki gatunek i mało która marka potrafi dopasować swój przekaz do ich stylu jazdy. W tym sensie Canyon jest unikalny. Tworzą rowery, na których zawodnicy mogą połączyć prędkość, styl i triki w dowolny sposób. Rezultatem jest idealna harmonia pomiędzy riderem i jego maszyną.

Zdjęcie: Boris Beyer

Kreatywność to esencja freeride’u i każdy rider może pokazać swój unikalny styl. To w tym kocham najbardziej! Marka Canyon zawsze pozwalała mi pokazać siebie tak jak chcę i to jest po prostu niesamowite.

– Thomas Genon

Śledźcie poczynania Thomasa na: