To już oficjalne! Thomas Genon aka Tommy G dołączył do legendarnej marki GT Bicycles. Marka założona została w 1972 roku w Kalifornii, a od sezonu 2024 będzie wspierać belgijskiego zawodnika już podczas pierwszych zawodów w Tasmanii – Red Bull Hardline (23-24 lutego).

GT lub TG? Te inicjały tylko czekały na rozpoczęcie współpracy. Tommy G będzie używał karbonowej ramy GT Fury podczas kolejnych freeride’owych szaleństw między innymi na Red Bull Rampage i będzie to jego wielki powrót do marki po latach, ponieważ jako nastolatek w latach 2000 dostał pod choinkę nową ramę GT.

Jestem bardzo zadowolony, że dołączyłem do marki GT. Czuję, że to będzie dobry czas. Rozumieją tu moje podejście i pasję, a ich rowery są dobrze znane na freeride’owej scenie. Czuję, że jestem w dobrym miejscu i dobrym czasie.

Thomas Genon

Thomas podpisał wieloletni kontrakt z marką GT, a jego ramy będą odpowiednio przygotowywane przez Alistaira Mclean’a z Fat Creations Custom Paints. To prawdziwa kolaboracja pomiędzy artystą i rowerzystą, a efektem tego jest fioletowa rama z inicjałami GT x TG.

TG w GT! Co za wspaniałe ogłoszenie! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu możemy mieć takiego zawodnika w teamie. Zaczynał od ramy GT jako dzieciak, a teraz historia zatoczyła koło i znów będzie jeździć na naszych produktach.

Jason Schiers, Dyrektor Generalny GT Bicycles

Tym samym Thomas Genon dołączył do zespołu GT Bicycles, w którym znaleźć można takie nazwiska jak Brage Vestavik, Tyler McCaul, Eliot Lapotre, David Lieb, Wyn Masters, Jake Atkinsotn czy Hans Rey.

O marce GT Bicycles

Marka GT Bicycles inspiruje do jazdy na dircie i streecie już od 1972 roku, gdy zbudowali swój pierwszy rower BMX. Od tamtej pory marka jest wierna swoim tradycjom i wciąż promuje kolarstwo w każdej postaci.

Oficjalna strona: gtbicycles.com
Media: facebook, instagram, youtube