1look DRIFT HD GHOST

Brytyjska firma DRIFT, od lat zajmuje się projektowaniem i produkcją  funkcjonalnych i innowacyjnych kamer sportowych na rynku, przedstawiamy poniżej   owoc ścisłej współpracy z najlepszymi sportowcami i entuzjastami aktywności fizycznej – model DRIFT HD GHOST.

Nowe rozwiązania elektroniczne w połączeniu z wysokiej klasy  obiektywem(7elementowym) oraz super funkcjonalnością i ergonomią, stanowią podstawy do w pełni profesjonalnego zastosowania urządzenia.

2

Całość zapakowana i uszeregowana w piękne pudełko, gdzie wszystko ma swoje miejsce.

3

DWUKIERUNKOWY, BEZPRZEWODOWY PILOT Z DIODAMI LED Z ZASIĘGIEM DO 10 M
Przez lata użytkownicy kamer sportowych zadawali sobie to samo znienawidzone pytanie: „czy już się nagrywa?” Ile razy zdarzyło Ci się spojrzeć na swoją kamerę dla pewności, czy działa? Twoja twarz na początku każdego kolejnego pliku? Może być irytujące, jednak już nigdy więcej. DRIFT HD GHOST standardowo wyposażony jest w dwukierunkowy pilot z dużymi diodami LED i przyciskami, obsługujący podstawowe funkcje kamery/aparatu oraz sygnalizujący status urządzenia w odległości do 10 m.

4

3 METROWA ODPORNOŚĆ NA WODĘ BEZ DODATKOWEJ KASETKI
Konstrukcja kamery jest na tyle szczelna, że zdecydowana większość sportów wodnych może być rejestrowana bez dodatkowych elementów ochronnych, często niepotrzebnie powiększających gabaryty i zmniejszających funkcjonalność.

1

5

2 CALOWY, KOLOROWY, WBUDOWANY EKRAN POKRYTY GORILLA GLASS®

Pierwszy raz zastosowano powierzchnię GORILLA GLASS® w ekranie kamery sportowej, więc nie straszne mu będą warunki zewnętrzne. W połączeniu z wyjątkowo intuicyjnym, graficznym MENU, również w języku polskim oraz od nowa rozplanowanymi przyciskami, obsługa urządzenia będzie czystą przyjemnością. Ekran to również albo i przede wszystkim pełna kontrola nad kadrem. Nigdy więcej nagrań „na oko”, nie złapanych w obiektywie elementów czy nieciekawych ujęć. Ekran to natychmiastowy dostęp do nagrań i zdjęć.

6

ZUPEŁNIE NOWY, 7ELEMENTOWY, OBRACANY i WYMIENNY OBIEKTYW
W kamerze DRIFT HD GHOST zastosowano zupełnie nowy obiektyw. Celem było osiągnięcie idealnego obrazu HD, niezależnie czy nagrywamy na pustyni, wysoko w górach czy w gorszych warunkach oświetleniowych. Udało się! Obraz jest krystalicznie czysty, barwy dążą prawidłowo do neutralności a możliwość jednoczesnego nagrywania video i wykonywania zdjęć 11MP z pewnością pomogą Ci uniknąć utracenia ciekawego kadru. Dodatkowo kamera DRIFT HD GHOST przejęła bardzo wygodne rozwiązanie od swoich poprzedników – obracany, wymienny obiektyw. Umożliwia korekcję kadru samym obiektywem w przypadku mocowania kamery na powierzchniach niewypoziomowanych (np. ludzkie ramię, but narciarski, czapka, kierownica), oraz szybką wymianę w przypadku uszkodzenia.

2013-05-31 16.52.31

 

Wi-Fi ORAZ DRIFT APP OBSŁUGUJĄCY KAMERĘ DO 100 M! 
Kamera DRIFT HD GHOST standardowo wyposażona jest w obsługę technologii Wi-Fi. Dzięki darmowej DRIFT APP połączenie kamery ze smartfonem (iOS, Android) to czysta przyjemność i niebywała wygoda obsługi urządzenia. Takie połączenie umożliwi pełną kontrolę nad urządzeniem i jego parametrami, podgląd kadru czy obejrzenie galerii najnowszych zdjęć w odległości do 100 m od kamery

Do wielu zalet należy dodać również:

– powiększona pojemność baterii

– funkcja tagowania zdjęć

– wbudowany gwint fotograficzny 

PEŁNE DANE TECHNICZNE : http://camonboard.pl/kamery-sportowe/drift/drift-hd-ghost.html

Poniżej próbka możliwości kamery Drift HD GHOST

DCIM100DRIFT

Zdjęcie wykonane kamerą DRIFT HD GHOST, bez jakiejkolwiek obróbki .

Poniżej film nagrany wyłącznie kamerą Drift HD Ghost w mega trudnych warunkach atmosferycznych. 

” Szeroka oferta kamer na rynku przyprawia o ból głowy. Po krótkim zastanowieniu doszedłem do wniosku że to co będę rejestrował to raczej na potrzeby prywatne, do tzw „albumu rodzinnego”, nie będę producentem ponad 5 minutowych filmów ze zjazdów z 1 ujęcia do sieci, którymi tylko ja będę się zachwycał. Czyli potrzebuję coś łatwego w obsłudze, poręcznego, ergonomicznego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne bez dodatkowych „bajerów”.  Kamera Drift HD GHOST po wyjęciu z opakowania i pierwszych próbach prezentuje się wyśmienicie. Świetne, stabilne mocowania na kask oraz kierownicę mają nam pomóc idealnie zarejestrować obraz. Chcąc zrobić test trafiliśmy na „słoneczny” weekend… Postanowiliśmy Wam zaprezentować  kamerę jako świetne urządzenie do zarejestrowania wypadu na rower z kumplami, gdzie po upływie czasu przy złocistym napoju możecie rozłożyć się na kanapie, fotelach i powspominać ! Materiał złożył nam Tomasz Kania. Całość świetnie oddaje klimat tamtego miejsca ( BIKE PARK KOUTY ).

Dzięki firmie http://camonboard.pl miałem możliwość zabawy kamerą DRIFT i muszę przyznać że nie udało mi się wykorzystać w pełni wszystkich funkcji,co jest pretekstem do kontynuacji testu tej kamery. Już w piękniejszej pogodzie wkrótce pokażemy Wam kilka dobrych ujęć. Musicie pamiętać o jednym przy ocenie materiałów video wrzuconych do sieci przez osoby prywatne – zwykle jakość nagrania po wrzuceniu DUŻO traci na jakości… , ale w zaciszu domowym możecie spokojnie cieszyć się pełną jakością nagranego obrazu!

Do zobaczenia w następnej odsłonie testu ! ” – Zbig

 

dystrybutor kamer DRIFT – http://camonboard.pl/kamery-sportowe/drift/drift-hd-ghost.html