Na przestrzeni ostatnich 50 lat nazwa Alpinestars była ściśle związana z dyscyplinami motorowymi. Rozwój kolarstwa spowodował zainteresowanie tym segmentem i od kilku lat astars świetnie sobie radzi prezentując ciekawą, w dobrym stylu kolekcję rowerową.  Zdobyte doświadczenie z torów motocross’u z domieszką doświadczenia z tras Pucharu Świata DH i FR  doprowadziło do zaprojektowania nowej serii ubrań  o nazwie SIGHT.

Prezentacja1_alpinestars

Spodnie długie   alpinestars SIGHT – pierwsze co rzuca się w oko to… wykonanie, jest perfekcyjne z dbałością o szczegóły. Po drugie krój, ilość paneli różnych materiałów z jakich zostały wykonane spodnie powala. Wszystkie materiały przemyślane i zastosowane w odpowiednich miejcach. Pod spodnie zmieścimy spokojnie każdego typu ochraniacz. Po odpowiednim dobraniu rozmiaru aby spodnie jeszcze lepiej „leżały” w pasie możemy skorygować zapięciem z przodu (jedynym, zrezygnowano z bocznych regulatorów obwodu). Wewnątrz spodni w pasie umiejscowione są „gumowe” paski które mają zapobiegać zsuwaniu się spodni ( podobnie jak w goglach paski mają od wew. strony elementy silikonowe ). Wentylacja to cały przedni panel pokryty mini otworami przez które wpływa powietrze. Na tylnej części nogawki na wysokości łydki zastosowano cieńszy materiał dla lepszego komfortu i poprawienia wentylacji.  Jak na przeznaczenie do „ciężkiego katowania” spodnie są lekkie. W najważniejszych, w przewidywanych „miejscach częstego upadku”  zastosowano mocne sprawdzone materiały. Na wysokości kolana spodnie profilowane i wzmocnione.  Trzeba wspomnieć o bardzo przydatnym elemencie jakim jest kieszeń, która zawsze znajdzie jakieś dobre zastosowanie. Całosc w sposób elegancki przyozdobiona logo astars.

Koszulka(jersey) długa alpinestars SIGHT – wykonana z bardzo lekkiego materiału, oddychającego i szybko schnącego. Agresywną grafiką idealnie komponuje się z linią ubrań astrs SIGHT. Dodatkowe  panele siatkowe pod pachą dla jeszcze lepszej wentylacji. Kołnierz  zawiera Lycra ® dla większego komfortu. Krój koszulki wg najnowszych trendów jest dopasowany.” – Zbig

KOLORY ZESTAWÓW – https://43ride.com/bike-fashion/alpinestars-2014-odziez-downhill/

Prezentacja2_alpinestars

Przypomnijmy że a ubraniach Alpinestars jeździ JAWS ! Co ten chłopak wyprawia na rowerze … !jaws_43ride

 

dystrybutor:  www.frace.pl

sklep :  www.freeridemarket.pl

producent : www.alpinestars.com

.