Włoska marka AIROH znana na całym świecie z rewelacjyjnych kasków do sportów motorowych nie zapomniała również o kolarzach. Do mnie trafił kask mtb/road, model Airoh Eagle Linear. 1

Kask wykonany w technologii in-mold jest lekki i bardzo starannie wykonany.

5

Pokrętło systemu dopasowania kasku w łatwy sposób pozwala wyregulować i odpowiednio dopasować AIROH.a do wielkości głowy.

3

Wewnętrzne wkładki antyalergiczne są w prosty sposób demontowalne i łatwe do utrzymania w czystości.

45

Regulacja głębokości mocowania obejmy głowy.

IMG_6727

Worek do przechowywania i transportu kasku AIROH to naprawdę miły dodatek.

Slajd1

„Kask AIROH Eagle Linear to dobra propozycja dla osób szukających kasku 2w1. Mam na myśli jeżdżących na rowerze szosowym jak i na rowerze MTB. Możliwość dodawania daszku lub jego demontaż nadaje różny wygląd odpowiedni pod wybraną odmianę kolarstwa (w miejsce otworów po daszku producent dodaje specjalne zaślepki). 19 dużych otworów wentylacyjnych zapewnia wysoki poziom „wietrzenia” głowy. 280 gram dobrze wyglądającego kasku na głowie zapewnia ochronę najważniejszej części ciała. System mocujący z regulacją jest prosty i efektywny. Producent ma w sprzedaży kask z jedną wielkością skorupy pod wielkość głowy 54-61cm. Ja przy 60cm obwodu głowy czuję komfort i raczej skłaniałbym się że 60cm to MAX rozmiar głowy pod ten kask. Podsumowując, jeżeli szukasz kasku mtb (nie enduro) to jest to dobra opcja, jeżeli szosa nie jest tobie obca, to tym bardziej. 2w1 – polecam – Zbig”

Slajd2

Strona producenta: http://www.airoh.com/helmets/bike 

W sklepie: http://shop.43ride.com/sklep/ubrania-buty-ochrona/kaski/szosa/prod/airoh-eagle

66