Europejska marka Rudy Project projektuje i produkuje najwyższej jakości soczewki, gogle, a także akcesoria sportowe do różnych dyscyplin od ponad 20 lat!. W poszukiwaniu gogli dla okularnika swoje kroki skierowałem do Gregorio – dystrybutora Rudy Project. Od wielu lat używam okularów w/w  firmy i jestem mega zadowolony. Dystrybutor otwarty na propozycję testu przesłał mi gogle Rudy Project KLONYX MX. Pierwszy look na gogle i… perfekcja wykonania, dopieszczone szczegóły, super materiał. Europejska marka RP to TOP w świecie optyki i ochrony oczu !

1rp 2rp

W zestawie otrzymujemy zintegrowany „nosek” który zdemontowałem (na pewno przyda się na motor oraz downhill). Ramka gogli jest tak szeroka, że spokojnie mieszczę swoje normalne okulary korekcyjne. Dla osób które chciałyby uniknąć noszenia okularów, a nie tolerują szkieł kontaktowych jest możliwość zamontowania specjalnej wkładki RP/RX, które mocujemy w goglach.

IMG_4675 IMG_4677

Wentylacja. Dla mnie idealna. Prawdopodobnie ilość kanałów wentylacyjnych odpowiednio rozmieszczonych sprawia, że gogle nie parują.

IMG_4678

Dopasowanie. Elastyczna ramka poliuretanowa ( super ) z dobrze dobrana, dopracowaną gąbką przylega do twarzy idealnie i komfortowo. Pasek gogli od strony wewnętrznej wyposażony jest silikonowe powierzchnie, które zapobiegają zsuwaniu się gogli.

3rp 4rudy

Szybki. Duży wybór pozwoli kazdemu indywidualnie dopasować do swoich preferencji odpowiednią barwę. Symulator barw szybek  na stronie Rudy Project bardzo ułatwiają podjęcie decyzji. Szybki posiadają mocowania na zrywki.

IMG_4655

Myślę, że znalazłem idealne gogle dla siebie. Najważniejsze dla mnie funkcje spełniły, czyli mieszczą się okulary i co najważniejsze nie parują. Jeżeli dodam do tego miękką elastyczną ramkę to jestem posiadaczem idealnych gogli na rower. Gogle wykonane są z topowych materiałów.  Ten sezon podczas rowerowych przygód towarzyszyły będą mi gogle Rudy Project KLONYX  i mam nadzieję, że będzie on udany. – Zbig

Dystrybutor : http://rudyproject.pl/

Jeszcze raz cechy szczególne gogli Rudy Project KNOLYX MX

-możliwość wstawienia wkładki korekcyjnej RX

-zintegrowany „nosek”

-system wymiennych szyb – możliwość dopasowania gogli do warunków oświetleniowych / pogodowych 

-system kanałów wentylacyjnych zapobiegających parowaniu

-elastyczna ramka poliuretanowa

-regulowany elastyczny pasek z sylikonem 

-elastyczna gąbka znakomicie przylegająca do skóry, nie powodująca podrażnień

-szyby na zrywki 

-perfekcyjne dopasowanie

-doskonały komfort

-najwyższej jakości materiały

-tylko 128g

IMG_4649