PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Kask Giro FATHOM przeznaczony jest dla osób jeżdżących MTB, ale również spokojnie sprawdzi się w modzie szosowej. Komfort i wygodę zapewniają 23 otwory wentylacyjne w systemie Wind Tunnel™. Optymalna aerodynamika, dobre chłodzenie głowy oraz niska waga to główne cechy tego modelu.

giro_43_1

„Jeśli jeździsz wszędzie i do tego szybko, oraz chcesz takiego samego chłodzenia i osiągów, niezależnie od tego czy jesteś na zwykłej trasie czy w trakcie wyścigu na single tracku.”

Giro3

  • Zdejmowany daszek
  • Wyściółka antybakteryjna X-Static®
  • Wewnętrzne wzmocnienie Roll Cage™
  • Formowana powłoka zewnętrzna z poliwęglanu z wkładką EPS
  • Wzmocnienie termoformowane SL
  • Roc Loc® 5
  • 23 otwory wentylacyjne Wind Tunnel™ z wewnętrznym prowadzeniem kanałów

Kask Giro FATHOM wykonany jest w technologii In Mold (na dzień dzisiejszy jest to standardem w tej kategorii) z wewnętrznym wzmocnieniem Roll Cage™ oraz wzmocnieniem termoformowanym SL. Kask wyposażony jest w łatwo odpinany daszek (pamiętaj, że szosowcy jeżdżą bez daszków! ;) ). System regulacji obwodu to opatentowany przez Giro RocLoc® 5. Obsługuje się go bez problemu jedna ręką. Zmiana rozmiaru jest bardzo łatwa do wykonania, również podczas jazdy. Wewnątrz kasku mamy wkładki antybakteryjne X-Static®, które są przyczepiane na rzepy. Dobrze wchłaniają pot i są miękkie, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia. Paski, klamry oraz zapięcie wykonane są z dobrej jakości materiałów. Wszystko ergonomiczne w użyciu.

giro_43R_2

„Kask w rozmiarze L idealnie pokrywa mają dużą głowę (61cm). Leży idealnie, a do tego mam jeszcze zapas na wewnętrzną czapeczkę i komfort na chłodniejsze dni. W tym przedziale cenowym kask Giro wykonany jest poprawnie i tym samym jest godnym przeciwnikiem dla konkurencji. Kask przeznaczony jest do tradycyjnego MTB, a po zdjęciu daszka możemy uzyskać rasowy kask szosowy (z daszkiem wygląda obłędnie). FATHOM z dobrą wentylacją i mocną konstrukcją daje użytkownikowi komfort podczas wycieczek górskich. Na tę chwilę użytkuję go na tzw. szosie oraz lekkim MTB – i zdecydowanie dobrze spełnia swoje zadanie. Mam nadzieję, że tak będzie przez cały okres mojego testu. Do zobaczenia gdzieś na szlaku!” – Zbig

Dystrybutor: bikegear.cc

Producent: http://www.giro.com

_zbig_giro(3)

Film przedstawiający Wind Tunnel™ z wewnętrznym prowadzeniem kanałów:

3

2

1

 

Dystrybutor: bikegear.cc

Producent: http://www.giro.com