Fason: Solidne i wytrzymałe rękawiczki z długimi palcami, w bardzo wygodnym kroju pasującym do innych produktów Endury.

dsc07348
Wygoda: Jak na solidny materiał, z którego zostały wykonane rękawiczki są bardzo wygodne oraz przyjemne nawet w wielogodzinnym użytkowaniu.

dsc07350

Funkcjonalność: Wysoka, przede wszystkim przez wzgląd na wytrzymałość oraz elastyczność zastosowanego materiału. Wszyte od spodu neoprenowe wstawki mogą uratować dłoń od poważnych szlifów przy ewentualnym przyziemieniu. To samo od wierzchniej części dłoni, seria małych neoprenowych paneli ochronnych naprawdę chroni przed wszelkimi badylami. Wstawka do wycierania potu na całym palcu wskazującym i prawie całym kciuku jest po postu zaje… a – bo się sprawdza. Bezproblemowa obsługa smartfona dzięki przewodzącej wstawce na opuszce palca wskazującego działa bez zarzutu. W celu podniesienia przewiewności między palcami wszyto wstawki z mikro siatki jednak…

dsc07347

Minusy: …rękawiczki nie są super przewiewne, są ale w pewnych granicach. Mimo tego lubię w nich jeździć nawet w ciepłe dni, na te super ciepłe, Endura przygotowała model Singletrack Lite więc sam nie wiem czy to minus modelu Hummvee.

combo2

Plusy: Bezpieczeństwo! To przede wszystkim, również wygoda noszenia i bardzo przyjemy w dotyku oraz wytrzymały materiał.

Kolor: Czarny, zielony.

Rozmiar: S, M, L, XL, XXL

Rozmiar: 8/10

combo1

Przydatne linki:

ENDURA rękawice na jesień / https://43ride.com/reviews/2013/endura-rekawice-1look/

Test ubrań i rękawiczek ENDURA seria MAN / https://43ride.com/reviews/2014/test-ubran-i-rekawiczek-endura-seria-man/

Test, tekst oraz zdjęcia: Wojtek Zdebski / enduroriderz.pl