Więcej rowerów, więcej ścieżek, więcej rowerzystów na szlakach przygotowanych do jazdy w trudnym terenie. Wszyscy gdzieś eksplorujemy, wszyscy z Nas wiedzą, że podczas jazdy na rowerze podstawą bezpieczeństwa (oprócz techniki zjazdu w terenie) jest KASK. Często szukamy dla siebie kasków z dodatkowymi rozwiązaniami podwyższającymi bezpieczeństwo (MIPS, 360° Turbine) i jednocześnie zapominamy, że istniejące od lat rozwiązania w podstawowych wersjach mogą w 100% zaspokoić nasze potrzeby.

Kask Endura Hummvee.

Kask Endura Hummvee

Endura posiada w swojej ofercie kask Hummvee, który wykonany jest w technologii in-mold (kask jest jednocześnie wytrzymały i lekki) i stanowi świetną propozycję dla kolarza, który chce dobrze zainwestować w bezpieczeństwo oraz nie wydać za dużo pieniędzy (199zł, dziecięcy 159zł).

Kask Endura Hummvee.

Specyfikacja techniczna:

  •  Technologia „In-mold”.
  •  Certyfikat EN1078:2012 + A1:2012.
  •  Antybakteryjna wyściółka szybko odprowadzająca wilgoć.
  •  Kompaktowy pasek na podbródek z rozdzielaczem na dwa paski.
  •  System regulacji obsługiwany jedną ręką.
  •  Zintegrowana siatka chroniąca przed owadami.
  • 16 otworów wentylacyjnych.
  •  Każdy kask jest objęty programem Endura Crash Replacement – jeśli w ciągu 3 lat od daty zakupu uszkodzisz kask podczas upadku zaproponujemy zakup nowego modelu za równowartość 50% ceny rynkowej.
System regulacji obsługiwany jest jedną ręką.
Antybakteryjna wyściółka szybko odprowadzająca wilgoć oraz zintegrowana siatka chroniąca przed owadami.
Bardzo dobra wentylacja dzięki dobrze zaplanowanym otworom.
Bezpieczeństwo: certyfikat EN1078:2012 + A1:2012.
Kask Endura Hummvee.

Kask Endura Hummvee, który używany jest praktycznie codziennie, bardzo dobrze znosi trudy jazdy rowerowej. Wymienione przez producenta atuty w praktyce sprawdzają się i można stwierdzić „oni piszą jak jest”. Regulacje dopasowania działają precyzyjnie, a jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.

Kask jest lekki, posiada bardzo dobrą wentylację oraz klasyczne wzornictwo. Endura Hummvee jest bardzo dobrą propozycją dla każdego kolarza, który szuka świetnego wykonania, spełnienia norm bezpieczeństwa z certyfikatami oraz dobrej ceny. 

Dostępność w kilku kolorach i w trzech rozmiarach pozwala na precyzyjne dopasowanie rozmiaru oraz koloru. Do zobaczenia gdzieś na szlaku!

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE
Kask Endura Hummvee.

Producent: endurasport.com

Kask Endura Hummvee.

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertons.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube