REKLAMA

W okresie jesieni, zimy, wiosny jazda na rowerze powinna sprawiać przyjemność i nie być czasem „katowania się”. Do tego trudnego okresu rowerowego musimy odpowiednio przygotować się i uzupełnić szafę w dobre i spełniające swoje zadania ubrania. Zadbaj o swoje ręce, dłonie i nie daj im zmarznąć, wyziębić się. Poniżej przedstawię Wam propozycję, którą możesz brać pod uwagę przy poszukiwaniach ciepłych ubrań. W okresie jesienno-zimowym przeszły swoją drogę na rowerze, rękawiczki Endura Strike II 2019.

Wodoodporna i oddychająca membrana wewnętrzna z uszczelnionymi taśmą szwami oraz duży panel do wycierania potu
Przedłużony mankiet z regulacją rzepem Velcro®
Elastyczny materiał zewnętrzny chroniący przed wiatrem oraz odblaskowe nadruki
Wewnętrzna strona wykonana z syntetycznej skóry z wstawkami żelowymi dla poprawy komfortu
Silikonowe nadruki na palcach i na dłoni poprawiające chwyt

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  •  Wodoodporna i oddychająca membrana wewnętrzna z uszczelnionymi taśmą szwami
  •  Elastyczny materiał zewnętrzny chroniący przed wiatrem
  •  Szybkoschnący materiał fleece wewnątrz rękawiczki
  •  Wewnętrzna strona wykonana z syntetycznej skóry z wstawkami żelowymi dla poprawy komfortu
  •  Silikonowe nadruki na palcach i na dłoni poprawiające chwyt
  •  Przedłużony mankiet z regulacją rzepem Velcro®
  •  Duży panel do wycierania potu
  •  Odblaskowe nadruki

Jak rękawiczki Endura Strike II sprawdzają się w praktyce? Rękawiczki używane są do jazdy rowerowej w okresie jesień/zima przez mojego syna. Zapewniają termiczną izolację, dłonie ciepłe i suche dzięki wodoodpornej membranie, to jest bardzo ważne dla niego ( jak i dla mnie, wiem że jest OK). Ergonomiczna budowa idealnie pasuje do młodzieżowej dłoni. Odblask jako nadruk ENDURA jest estetyczny i praktyczny w ruchu ulicznym. Rękawiczki Strike II sprawdzą się również na stoku narciarskim (lubię rzeczy praktyczne). Szeroka dostępna rozmiarówka pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni rozmiar dla siebie. 169 zł za wszechstronne rękawiczki jesień/zima jest dobrą opcją do wyboru. Z czystym sumieniem polecam rękawiczki Endura Strike II.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertons.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube