Rękawiczki Endura Strike II 2019

W okresie jesieni, zimy, wiosny jazda na rowerze powinna sprawiać przyjemność i nie być czasem “katowania się”. Do tego trudnego okresu rowerowego musimy odpowiednio przygotować się i uzupełnić szafę w dobre i spełniające swoje zadania ubrania. Zadbaj o swoje ręce, dłonie i nie daj im zmarznąć, wyziębić się. Poniżej przedstawię Wam propozycję, którą możesz brać pod uwagę przy poszukiwaniach ciepłych ubrań. W okresie jesienno-zimowym przeszły swoją drogę na rowerze, rękawiczki Endura Strike II 2019.

Wodoodporna i oddychająca membrana wewnętrzna z uszczelnionymi taśmą szwami oraz duży panel do wycierania potu
Przedłużony mankiet z regulacją rzepem Velcro®
Elastyczny materiał zewnętrzny chroniący przed wiatrem oraz odblaskowe nadruki
Wewnętrzna strona wykonana z syntetycznej skóry z wstawkami żelowymi dla poprawy komfortu
Silikonowe nadruki na palcach i na dłoni poprawiające chwyt

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  •  Wodoodporna i oddychająca membrana wewnętrzna z uszczelnionymi taśmą szwami
  •  Elastyczny materiał zewnętrzny chroniący przed wiatrem
  •  Szybkoschnący materiał fleece wewnątrz rękawiczki
  •  Wewnętrzna strona wykonana z syntetycznej skóry z wstawkami żelowymi dla poprawy komfortu
  •  Silikonowe nadruki na palcach i na dłoni poprawiające chwyt
  •  Przedłużony mankiet z regulacją rzepem Velcro®
  •  Duży panel do wycierania potu
  •  Odblaskowe nadruki

Jak rękawiczki Endura Strike II sprawdzają się w praktyce? Rękawiczki używane są do jazdy rowerowej w okresie jesień/zima przez mojego syna. Zapewniają termiczną izolację, dłonie ciepłe i suche dzięki wodoodpornej membranie, to jest bardzo ważne dla niego ( jak i dla mnie, wiem że jest OK). Ergonomiczna budowa idealnie pasuje do młodzieżowej dłoni. Odblask jako nadruk ENDURA jest estetyczny i praktyczny w ruchu ulicznym. Rękawiczki Strike II sprawdzą się również na stoku narciarskim (lubię rzeczy praktyczne). Szeroka dostępna rozmiarówka pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni rozmiar dla siebie. 169 zł za wszechstronne rękawiczki jesień/zima jest dobrą opcją do wyboru. Z czystym sumieniem polecam rękawiczki Endura Strike II.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE

O marce Endura

Marka Endura powstała w Szkocji w 1993 roku z założeniem poprawy wydajności, jakości i funkcjonalności odzieży rowerowej. Jako indywidualna marka szybko wprowadziła na rynek szereg nowych produktów, które szybko zyskały status ikony, a w wielu przypadkach wciąż wyznaczają standardy w branży. Taka filozofia oraz bezkompromisowe podejście sprawiły, że mała lokalna marka szybko stała się globalnym liderem w branży.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube