Endura MT500 Kali L/S T LTD 2020

Kiedy Twoi zawodnicy to czołówka światowego downhill’u czy freeride’u, wiedz że musisz im dostarczyć najlepszych rozwiązań. Z tego zadania Endura wywiązuje się znakomicie. Takie ekipy jak Atherton Racing czy Hazzard Racing wyposażone w ekwipunek Endura dostarczają kibicom wielu emocji, a dzięki ścisłej współpracy z producentem, tworzą razem serię stylowej odzieży z praktycznymi rozwiązaniami do uprawiania szeroko rozumianego kolarstwa górskiego.

Koszulka Endura MT500 Kali L/S T LTD 2020

Pod koszulkę spokojnie zmieścisz lekką zbroję lub zestaw ochraniaczy na łokcie i plecy.

Jeżeli chodzi o koszulkę Enduro MT500 Kali to opis jest mega prosty;

Super lekki, techniczny jersey do jazdy w terenie nawet w najbardziej upalne dni. Nowy rodzaj materiału zapewnia swobodny przepływ powietrza sprawiając, że nawet zakładając lekką zbroję pod spód poczujesz przyjemny chłód. Lekko dopasowany krój, pod który zmieści się lekka zbroja czy ochraniacze łokci.

– Endura
Raglanowy krój koszulki MT500.

Spodnie Endura MT500 Burner II 2020

Spodnie zjazdowe, które sprawdzą się także w poważnym enduro. Lekkie, trwałe i elastyczne materiały zapewniające wygodę. Dopasowany, profilowany pod pozycję na rowerze krój z miejscem na ochraniacze kolan, dzięki któremu luźne nogawki nie przeszkadzają podczas szybkiej i agresywnej jazdy. Dodatkowe panele ochronne 3D po bokach kolan.

– Endura
Boczne kieszenie na zamek. Przednie zamknięcie stanowi jednocześnie regulację pasa.
Regulacja w pasie za pomocą systemu ratchet oraz rzepów.
Panele ochronne 3D z wstawkami z siateczki za kolanami.

Szczegóły techniczne:

  • Materiał elastyczny w 4 kierunkach z wzmocnionym panelem w kroku oraz wstawkami z siateczki za kolanami
  • Wysoko elastyczne panele w kroku oraz na biodrach
  • Zamek z przodu i regulacja w pasie za pomocą systemu ratchet oraz rzepów
  • Boczne kieszenie na zamek
  • Dopasowany krój z miejscem na ochraniacze
  • System Clickfast™
  • Zewnętrzne ochronne panele 3D na kolanach
  • Opracowane we współpracy z rodziną Athertonów
  • Kolory dostępne: sprawdź w lokalnym sklepie
Bardzo lekka koszulka, podczas upałów świetnie „oddycha”.
Zastosowany elastyczny materiał pozwala na maksymalne czerpanie przyjemności z jazdy.
Koszulka MT500 Kali dostępna jest w dwóch kolorach: pomarańczowy oraz niebieski.

Podsumowanie

Cały zestaw Endury, czyli spodnie MT500 Burner i koszulka MT500 Kali pomimo, że jest dedykowany do najtrudniejszych zadań, spokojnie odnajdzie się w lżejszych zastosowaniach, bez względu na poziom zaawansowania czy też stylu jazdy. Zastosowany materiał w spodniach jest elastyczny i posiada ciekawe rozwiązania w kroju profilowanym pod pozycję na rowerze. Wszystko to sprawia, że wachlarz zastosowań dla tych spodni w MTB jest nieograniczony. Koszulka to w chwili obecnej jeden z najlżejszych materiałów technicznych z jakich szyje Endura. Lekka, nie krępująca ruchów, dobrze oddychająca. Limitowana, oryginalna wersja grafiki i nazwy nawiązującej do hinduizmu spowoduje, że na trasie będziesz zauważony i zapamiętany.

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube