W zimowych za ciepło, w letnich za zimno… Mam tu na myśli rękawiczki i komfort termiczny naszych dłoni podczas jazdy na rowerze. Komfort i pewny chwyt możemy zachować dzięki tzw. rękawiczkom przejściowym. Z takim rozwiązaniem przychodzi nam szkocka marka Endura z modelem rękawiczek SingleTrack Windproof.

Specyfikacja techniczna:

  • Wierzch rękawiczki wykonany z materiału typu softshell chroniącego przed wiatrem z dodatkowym panelem ochronnym
  • Duży panel do wycierania potu na zewnętrznej stronie kciuka
  • Wewnętrzna strona wykonana z syntetycznej skóry z silikonowym wykończeniem zapewnia pewny chwyt
  • Brak wstawek żelowych zapewnia najlepszy chwyt i kontrolę kierownicy
  • Mankiet z rzepem Velcro®
Prześladuje mnie ostatnio kolor niebieski, ale Ty możesz wybrać inny kolor spośród szerokiej oferty Endury :)

Rękawiczek Endura SingleTrack Windproof używam naprzemiennie z odpowiednikami zimowymi od jesieni, dzięki temu mogę dobrać idealnie ochronę rąk do warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Model SingleTrack Windproof jest także idealną propozycją na wiosnę. Dzięki temu, że zastosowano w zewnętrznej warstwie materiał typu softshell otrzymujemy komfort termiczny bez zbędnego przegrzania jak miałoby to miejsce w przypadku rękawiczek zimowych.

Wewnętrzna część rękawiczki wykonana ze skóry syntetycznej i uzupełniona nadrukiem silikonowym zapewnia dobry i pewny chwyt na kierownicy. Na palcu serdecznym i wskazującym specjalne wstawki umożliwiają obsługę smartfona bez zdejmowania rękawiczek. Dopasowanie obwodu rękawiczki na nadgarstku odbywa się za pomocą pasa z rzepem Velcro®, który jest precyzyjny, wygodny i praktyczny. Jeżeli szukasz rękawiczek w miejsce letnich lub zimowych, bo żadne z dotychczasowych nie dawały Tobie komfortu w okresie jesieni, wiosny, zimnego i deszczowego lata to rękawiczki Endura SingleTrack Windproof są dla Ciebie.

Zbigniew Nowicki, 43RIDE

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube