Prezentujemy wam nową markę RONDO, która została stworzona z myślą o prawdziwych entuzjastach kolarstwa (takich jak my w 43ride też). Wśród twórców Rondo, są osoby odpowiedzialne za powstanie marki NS Bikes, jednej z najbardziej charakterystycznych marek kolarstwa górskiego, jak również klasycznych i stylowych rowerów miejskich Creme Cycles, sprzedawanych na całym świecie.

Oferta rowerów Rondo kierowana jest do osób, które uwielbiają się ścigać i trenować bez względu na teren i warunki pogodowe. Rowery RONDO były projektowane i budowane z myślą o racingowym przeznaczeniu, biorąc również pod uwagę ich codzienne użytkowanie. Istnieje wiele unikalnych cech, które czynią rower wyjątkowo funkcjonalnym. Jesteśmy pewni, że wszystkie te cechy znajdziesz w rowerach RONDO.

W kolekcji dostępne będą dwie linie rowerów. Pierwszą z nich są modele Road+ o nazwie HVRT, które pomieszczą opony 700x33C lub 650Bx47C.

Wszystkie z nich będą wyposażone w hamulce tarczowe, które gwarantują dużo większą skuteczność i bezpieczeństwo niż klasyczne hamulce szosowe.

Drugą linią rowerów są Gravele o nazwie Ruut, które bez problemu można wyposażyć w opony 700x40C lub 650Bx2.1″. Wszystkie z nich  będą posiadały napęd 1×11, hydrauliczne hamulce tarczowe oraz innowacyjny widelec TwinTip, dzięki któremu w 5 minut zmienimy charakter roweru z racingowego na bardziej komfortowy. Dostępne będą w wersji karbonowej, aluminiowej i stalowej. Pierwsze modele Ruut testowane są już od wielu miesiecy, między innymi przez wielokrotnego Mistrza Polski Michała Bogdziewicza.

Foto: Piotr Jurczak | Highstory Studio

Rowery dostępne będą w sprzedaży od lipca 2017 roku, ale już dziś z dumą prezentujemy wam pierwsze z nich.

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź stronę www.rondo.cc oraz facebook’owego fanpage’a: fb.com/rondo.cc.

A jeśli masz możliwość wpadnij na na nasze stoisko (A01 / Hala 3) na targach Berlin Fahrrad Show które odbędą się w Berlinie w dniach 3-5.03.2017.