Po dwudziestu czterech latach rywalizacji na arenie międzynarodowej nadszedł czas na zmiany. Najbardziej utytułowana polska zawodniczka, ścigająca się w konkurencji Cross Country MTB – Maja Włoszczowska, przechodzi na „zawodniczą emeryturę”. W miejscu wyścigowej adrenaliny pojawiają się nowe możliwości, pełna wolność i fun z jazdy. W miejscu “wyścigowego bolidu” pojawiają się rowery RONDO!

Osiągnięcia Mai mówią same za siebie. Dwa medale olimpijskie, złoty medal wywalczony na Mistrzostwach Świata, worek medali zdobytych na zawodach Pucharu Świata – możemy tak wyliczać w nieskończoność. Ta niesamowita zawodniczka dwunastokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium na Mistrzostwach Polski i przez lata rozwijała lokalną scenę, wspierając młodych zawodników fachową wiedzą i doświadczeniem zdobytym na najważniejszych międzynarodowych zawodach.

Charakter Mai to odzwierciedlenie naszej filozofii. Jej dążenie do doskonałości, walka o bycie najlepszą z najlepszych, trenowanie tak ostro, jak to tylko możliwe – to wartości wpisane w nasze DNA. Rowery RONDO zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających zawodnikach wymagających od sprzętu najlepszych osiągów. Nigdy nie uznawaliśmy kompromisów. Podobnie jak Maja, od zawsze przesuwaliśmy kolejne granice i dawaliśmy z siebie wszystko w poszukiwaniu limitu. Zaawansowane materiały i zawodniczy profesjonalizm, marka z pasją i sportowiec z charakterem – idealna synergia.

Warto zaznaczyć, że takie podejście sprawdza się nie tylko w przypadku profesjonalnych sportowców. To będzie pierwszy sezon, który Maja spędzi na “zawodniczej emeryturze”, jednak wszystko wskazuje na to, że jej sportowa kariera, dopiero zaczyna nabierać tempa. Korzystając ze sprzętu z najwyższej półki, będzie próbowała zacierać granicę między światem zawodników i amatorów, czerpiąc przy tym maksimum frajdy z jazdy!

W sportowych kręgach bardzo popularne jest powiedzenie: „Kto raz zostanie kolarzem, będzie nim już do końca życia”. Maja Włoszczowska jest najlepszym dowodem, na potwierdzenie tej tezy. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach ciągle, będzie głodna sportowej rywalizacji, a każdy trening spędzi na maksymalnych obrotach, ścigając się ze znajomymi, bijąc kolejne KOM’y na stravie i podejmując nowe, rowerowe wyzwania.

Jesteśmy dumni, że Maja zdecydowała się właśnie na rowery RONDO. Nie możemy się doczekać pierwszych wspólnych treningów i gravelowych wypraw. Maja, Witamy na pokładzie!

Rondo

Maja posiada tysiące fanów na całym świecie. Jest szanowana za swój niezwykły charakter I wolę walki. Jej PRO sportowa postawa, została również doceniona przez przedstawicieli największych sportowych organizacji. Dzięki temu tuż po zakończeniu swojej kariery, Włoszczowska objęła prestiżowe stanowisko w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim.

To dla mnie dopiero początek. Teraz mogę jeździć gdzie, kiedy i na jakim rowerze chce!

Maja Włoszczowska

Strona producenta: https://rondo.cc/