Mamy dobre informacje dla osób, które czekały na ciekawą propozycję spędzenia ferii zimowych! Sprawdź terminy turnusów obozów rowerowych, kadrę, instruktorów oraz pozostałe info!

Dig-Nitty Winter Bike Camp! Pierwszy turnus 16-23.01.2011 r. (okres ferii zimowych następujących województw: 17 stycznia – 30 stycznia 2011 r. lubelskie, 17 stycznia – 30 stycznia 2011 r. łódzkie, 17 stycznia – 30 stycznia 2011 r. podkarpackie, 17 stycznia – 30 stycznia 2011 r. pomorskie 17 stycznia – 30 stycznia 2011 r. śląskie). Drugi turnus 13-20.02.2011 r. (okres ferii zimowych następujących województw: 14 lutego – 27 lutego 2011 r.dolnośląskie, 14 lutego – 27 lutego 2011 r.mazowieckie, 14 lutego – 27 lutego 2011 r. opolskie, 14 lutego – 27 lutego 2011 r. zachodniopomorskie.

Obydwa obozy odbędą się w Bydgoszczy w miejscu, w którym zorganizowaliśmy nasz letni obóz rowerowy. Skatepark od godziny 10:00 do 14:00 wynajęty będzie tylko i wyłącznie dla nas. Jeśli ktoś nie będzie miał dosyć informujemy, że w ciągu dnia planujemy w sumie 3 sesje (po śniadaniu, obiedzie i kolacji) z pozostałymi użytkownikami parku oczywiście za free i oczywiście pod okiem opiekunów i instruktorów. Na każdy z obozów może pojechać 28 osób bmx/mtb w wieku 14-19 lat więc radzimy zapisywać się już teraz aby nie okazało się, że zabrakło miejsc. Tak jak podczas każdego z naszych obozów przewidujemy konkursy z nagrodami, sesje nocne nawet do godziny 24:00, zajęcia ekologiczne, niespodzianki czy małe imprezy :) Po każdym dniu na stronie sklep.dig-nitty.info będzie można przeczytać relację i zobaczyć najnowsze zdjęcia! Wyruszymy busem z przyczepą na rowery z Milanówka. Koszt wyjazdu to 1300 PLN. Macie zapewniony przejazd w obydwie strony, noclegi ( Pokoje 2-osobowe, 6-osobowe, 9 osobowe, łazienki w każdym pokoju, Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej ul. Gdańska 173-175, 85-674 Bydgoszcz), wyżywienie (3 posiłki dziennie- obsługiwać nas będzie firma cateringowa współpracująca z ośrodkiem wypoczynkowym), zajęcia z instruktorami, dodatkowe atrakcje w postaci wypadu do kina lub basen ewentualnie inne miejsce, które was zainteresuje oraz ubezpieczenie sportowe. Ponad to jedzie z nami mega fajna kadra i najlepsi instruktorzy co mogliście zapewne zobaczyć na naszych filmach :)

DIG-NITTY SUMMER BIKE CAMP BYDGOSZCZ 2010 FULL VIDEO from Michal Jasinski on Vimeo.

Dodatkowo zapewniamy miłą pamiątkę w postaci materiałów foto&video z wyjazdu, które po obozie zostaną zmontowane, wypalone na płytę i wysłane do wszystkich zainteresowanych.

Naszymi instruktorami będą jak zawsze czołowi polscy zawodnicy. Tym razem bracia Godziek, Szamanek, Szaman i oczywiście Maro! To nie wszystko dodatkowo zabieramy ze sobą fotografa (TR Photo) i kamerzystę (Cooba). Kierownikiem obozu jest Pan Marcin Frej, który posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu obozów sportowych. Dodatkowo grupą zajmować się będzie trzech dyplomowanych opiekunów Dorota Kurzyk ( Akademia Pedagogiki Specjalnej, nauczyciel wspomagający, wychowawca kolonijny), Michał Jasiński (socjolog spec. psychologia społeczna, Mistrz Polski MTB, wychowawca kolonijny), Paweł Pławski (Mistrz Polski MTB, wychowawca kolonijny, masażysta) Po każdej jeździe wieczorem będziecie mogli zobaczyć i na chłodno ocenić swoje przejazdy w skateparku. Pod koniec wyjazdu wybierzemy zawodnika, który poczynił największe postępy. Szczęśliwiec wyróżniony zostanie nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez naszych sponsorów.

Zimowy obóz to niepowtarzalna okazja do „popływania” w parku z osobami, z którymi nie mamy sposobności spotkać się na co dzień. Trudno jest umówić się z 28 osobami na jazdę dlatego postanowiliśmy podjąć się organizacji kompleksowego wyjazdu. Dzięki temu nie musicie martwić się o nic poza szlifowaniem kolejnych trików w parku.

Zapisy na I i II turnus mwek@nypelmtb.com więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Pozdrawiamy zespół Dig-Nitty.