Mieszali, mieszali, aż zamieszali… Na światło dzienne wychodzi nowy Team na polskiej scenie DH!

Sprawcami całego zajścia są powracający do ścigania Elitarny Jacek Cienciała, przechodzący z Hobby do Elity Aleksander Wieczorkiewicz (pełniący także funkcję menadżera całej watahy) i nieodmiennie startująca w Kobietach Justyna John.


Jacek Cienciała

Grupa weźmie udział w Mistrzostwach Polski oraz we wszystkich edycjach z cyklu Pucharu Polski. Zaprezentuje się również na arenie międzynarodowej.


Aleksander Wieczorkiewicz

Zawodnicy współpracują przede wszystkim z nowym portalem społecznościowym hungry4sport.com, skierowanym do sportowców. Na portalu znajdziecie również porady zawodników dotyczące sprzętu, żywienia oraz samej jazdy na rowerze.


Justyna John

Poza tym ekipa testuje komponenty takich firm jak Kore, Sunn bicycles, Sunrims oraz Hope. Ochronę zapewni Earth Works i Sombrio. Serwisem i dostarczaniem części zajmuje się sklep i serwis rowerowy KAZOORA z Warszawy. Patronat medialny sprawuje jedyny słuszny internetowy magazyn rowerowy 43RIDE.

Linki:
hungry4sport.com
43ride.com
sunn.pl
kazoora.pl
frace.pl
7anna.com.pl

Za sesję fotograficzną dziękujemy Maciejowi Bińczykowi, a więcej informacji o teamie możecie przeczytać w specjalnym dziale poświęconym prezentacji zespołu.