Transition – Bike Time nowy dystrybutor

Znana i lubiana marka rowerowa zza wielkiej wody Transition Bikes producent jednych z najlepszych ram i rowerów na świecie wraca na rynek Polski.

Dystrybutorem została firma Bike Time która swoją ofertę przedstawi na nadchodzących Warszawskich targach.

 Transition są zaprojektowane dla aktywnych i wymagających pasjonatów jazdy na rowerze. Dewizą jest wytrzymałość, siła i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu piękna ramy i dbałości o najdrobniejsze detale. 

Oferta Transition Bikes obejmuje wiele ciekawych propozycji, w różnym przedziale cenowym i skokowym, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta 

Na produkty udzielana jest 2 letnia gwarancja oraz dodatkowo CRASH REPLACEMENT. 

Na nadchodzący sezon Transition Bikes wprowadza dwie nowości w kategori DH oraz All-Mountain. 

Oto prezentacja dystrybutora BIKE TIME;

TR250 mini DH: 

Pierwszy z nich to TR 250 jest stworzony specjalnie dla amatorów DH oraz ludzi z pasją do freeridu.Konstrukcja zawieszenia zapewnia płynną pracę bez efektu bujania.Rama aluminiowa o wadze 4.0kg. Posiada regulacje skoku tylnego trójkąta 160 lub 180mm. Nad amortyzacją ramy czuwa FOX DHX RC4. Rower dla osób z zacięciem DH, ale oczekujący od roweru większej uniwersalności. 

Bandit: 

Drugi model to Bandit I przeznaczony do All Mountain.Aluminiowa rama o skoku 130mm o wadze 2,5kg.  Będzie wyposażona w damper FOX RP 23.Bandit to lekki full zaprojektowany do będzie podjeżdżał jak XC a zjeżdżał jak zjazdówka. Bandit łączy te dwa światy bez kompromisów. 

Pozostałe modele 

TR 450 DH 

TR 450 to maszyna przeznaczona do downhillu. Geometria zachęcająca do agresywnej jazdy jednocześnie zapewnia niebywałą kontrolę, nawet przy ekstremalnych prędkościach. Starannie dobrane proporcje pomiędzy długością tylnego trójkąta oraz kątem główki pozwalają na płynne pokonywanie zakrętów oraz zbalansowaną pozycję podczas jazdy. Najwyższej jakości maszyna zjazdowa. 

Covert: 

Covert to nasz flagowy model do enduro i all-mountain. Niska waga ramy pozwala zbudować rower o masie nie przekraczającej 13 kg co sprawi że nie będziesz chciał z niego zejść przez cały dzień. Kręgosłupem Coverta jest rama zaprojektowana przez nas z mocniejszymi rurami oraz większą powierzchnią styku na spawach i łączeniach. Efektem jest rower dla ludzi którzy oczekują czegoś więcej od swojego roweru. 

Blindside: 

Stworzenie roweru do wszystkiego jest prawie niemożliwe, ale Blindside jest bardzo blisko ideału, jeśli lubisz jeździć w konkretnym terenie lub bikeparku jak Whistler, ale również lubisz poszaleć na lokalnych singletrackach. Zmienny skok i lekko progresywne zawieszenie pozwoli dostosować rower do twojego stylu jazdy. 

Bottlerocket:

Możesz nim polatać na dirtach, poszaleć w bikeparku czy po prostu wybrać się na przejażdżkę. Krótkie tylne widełki, niski środek suportu oraz neutralny kąt główki dają w efekcie rower doskonały. Łatwo nim się skręca, robi manuala czy bunny hopa do tego jest niesamowicie stabilny podczas lotu. Można powiedzieć że to najlepszy rower jaki udało nam się kiedykolwiek skonstruować.

Double:

Budowany przez nas z zamysłem stworzenia fulla do dirtu, z powodzeniem jest stosowany w slopestylu i na trasach dual slalomu. Casey Groves na swoim Doublu wywalczył trzecie miejsce na Crankworx w Whistler, a Jill Kintner zwyciężyła w dual Slalomie na Sea Otter Classic. Ta rama znalazła się wśród 100 najlepszych produktow wybranych przez prestiżowy Dirt Magazine. Skok można regulować w zakresie 80-100mm w zależności od preferencji.

 TransAM:

Każdy chyba się zgodzi że jeżdżenie na hardtailu podnosi umiejętności, dlatego też tu w Transition dużo jeździmy na TransAMie. Zaprojektowany do podboju agresywnych lini tras XC. Można na nim również zbudować single speeda. TransAM to powrót do korzeni kolarstwa górskiego. Rama wykonana z ze stopu 4130 Cro-mo. 

Bank: 

Zbudowany aby być szybki i zwrotny – idealny na trasy 4x i DS, ale rownież idealnie się sprawdzi na hopkach czy pumptracku. Tylny trójkąt wyposażony w unikatowe rozwiązanie CRAP, pozwalające na zmianę długości tyllnych widełek i wysokości środka suportu oraz umożliwia zastosowanie single speed.

 TRAIL-OR-PARK:

Trail or Park to nasza próba połączenia MTB i BMX. Zrobiony z lekkiej stali cr-mo 4130, ma zintegrowane stery i środek suportu typu Spanish. Rama waży ok 2,5 kg co pozwala na dowolne manewry i zapewnia pełną kontrolę. Przenaczony do dirtu, streetu i skateparku. Sztywny i wytrzymały z kątami które sprawią że od razu poczujesz się na nim świetnie. 

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na Warszawskich targach rowerowych które odbędą się12-13 marca.

Będzie to premierowe wejście na rynek więc zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych cen targowych

wiecej informacji : 

www.biketime.pl, www.transition-polska.com

Bike Time , 05-501 Piaseczno k/Warszawy,  Tel. 606-21-99-05,  e-mail: info@biketime.pl