Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem kultury rowerowej stała się w dzisiejszych czasach odpowiednia „stylówka”. „Be local, wear Local” to motto niemieckiej firmy, która 3 lata temu postanowiła wnieść nieco świeżości i ożywić swoimi produktami rynek odzieży rowerowej. Od sezonu 2013, dzięki firmie Ride Poland, marka Local Outerwear, bo o niej mowa, będzie dostępna również na polskim rynku. local_outerwear

Local Outerwear, to odzież tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno Panie jak i Panowie. Asortyment obejmuje pełne spektrum zastosowań, od DH przez FR/Enduro/AM oraz wygodną odzież do codziennego użytku. Kolekcja, powstaje od początku do końca w Europie a jakość, funkcjonalność, oryginalne wzornictwo oraz pasja włożona przez jej twórców z sezonu na sezon zdobywają coraz większe uznanie i liczniejszych użytkowników, potwierdzając obecnie swoją pozycję wśród najlepszych marek odzieży rowerowej. Do produkcji wykorzystane zostały najlepszej jakości materiały, co ważne w dużej mierze pochodzące z recyklingu. Powinna to być dobra wiadomość dla dbających o środowisko naturalne. Wszystkie spodnie w kolekcji posiadają standardowo bardzo praktyczne etui, mocowane na gumce, w którym można schować telefon, pieniądze, czy karnet na wyciąg. Etui oczywiście w kolorze “nadwozia”, niektóre modele opatrzone zostały magicznym określeniem “waterproof”.

Polski dystrybutor zapowiada obecność na wielu imprezach rowerowych w nadchodzącym sezonie, zatem nie powinno zabraknąć okazji do obejrzenia i przymiarki interesujących Was modeli.

Poniżej prezentujemy, krótki przegląd kolekcji 2013.

W ofertcie są dostępne akcesoria, rękawiczki oraz będące już niemal znakiem rozpoznawczym Local Outerwear, odlotowe podkolanówki dostępne w różnych wariantach kolorystynych.

local_outerwear_akcesoria

local_outerwear_jerseye

Jerseye męskie Old School, Cube oraz Drift

local_outerwear_spodnie

Spodnie męskie oraz unisex

local_outerwear_wmn

Jerseye damskie Spotty oraz kuszulka FR Crimp

local_outerwear_spodnie_wmn

Firma zadbała również o naszą ochronę w czasie, kiedy aura ma wobec nas zupełnie inne plany. Wykonana z 2,5 warstwowego Sympatexu kurtka Xeric, zabezpieczy nas przed wodą, wiatrem i chłodem a jej niska waga (368g)  oraz mały rozmiar po spakowaniu, pozwolą mieć ją zawsze przy sobie.

local_outerwear_xeric

Kompletna oferta oraz szczegółowe specyfikacje produktów na stronach polskiego dystrybutora:

http://ridepoland.com  Strona producenta: http://local-outerwear.com

 

 

 

 

 

 

 

 

>>>