Zastanawialiście się kiedyś nad możliwością kręcenia panoramicznego obrazu wokół kamery? A następnie obejrzenia go w każdej możliwej perspektywie po prostu pociągając palcem po ekranie Waszego smartfona? Jeszcze kilka lat temu było to czyste science fiction. Dzisiaj, małe i poręczne kamery 360st wyznaczają nowy trend i przyszłość w kręceniu filmów.

360fly - wszystkowidząca kamera

Dla rowerzystów zjazdowych, którzy montują kamerę do kasku, zobaczenie całej trasy z w każdym kierunku może być bardzo pomocne, a dotąd nie było w ogóle możliwe. Mini kamery, które mają bardzo szeroki kąt widzenia są przyszłością, a ich zastosowanie jest naprawdę ogromne. Taka kamera pozwala nie tylko na stworzenie wspaniałych zdjęć panoramicznych, ale także umożliwia nagranie niesamowitych wspomnień w zupełnie nowej perspektywie.

Kamera 360fly pokazuje co jest możliwe przy zastosowaniu najnowszej dostępnej techniki. 12.4-megapikselowy asferycznie ukształtowany obiektyw, a to wszystko zamknięte jest w okrągłej kamerze mniejszej od piłki tenisowej, której obudowa jest wytrzymała i wodoodporna. Waga całości oscyluje w granicach ~140g. Matryca 12.4MP nagrywa wideo w rozdzielczości 1500×1500 w 30 klatkach na sekundę, a zakres widzenia to imponujące 360 stopni w poziomie i 240 stopni w pionie.

360fly - wszystkowidząca kamera

Urządzenie jest oczywiście kompatybilne z systemami iOS czy Android, a także oferuje łączność poprzez WiFi oraz Bluetooth. Kamera posiada także uchwyt, który umożliwia zamontowanie urządzenia na zwykłym statywie foto, a do korzystania w ruchu przewidziane są specjalne uchwyty montażowe.

360fly - wszystkowidząca kamera

Dane techniczne:

  • 1504×1504 / 720HD
  • Pamięć 16Gb / bateria 1250mAh (zapewnia 2 godz. pracy)
  • Ultra szeroki kąt nagrywania 360° x 240°
  • Kompatybilna z systemem Android oraz iOS
  • WiFi 802.11 A/B/G/N oraz Bluetooth
  • Wstrząso- i wodoodporna
  • Soczewka z najbardziej wytrzymałego szkła szafirowego
  • Wymiary: 61mm oraz 138g


Dystrybucja w Polsce: vento.pl
Więcej informacji: facebook.com/kamera360fly