Każdy kto choć raz składał rower lub robił przy nim drobne naprawy potrzebuje tego produktu. Smar jest nieodłącznym elementem naszych maszyn i każdy montaż części powinien odbywać się z użyciem tego środka. Zapobiega on przedostawaniu się wilgoci w niepożądane miejsca, zmniejszając tarcie elementów, a także zapobiegają trzeszczeniu stykających się elementów.

Pasta do aluminium Juice Lubes - AAS Juice

Jednym z wielu dostępnych na rynku produktów jest AAS Juice od Juice Lubes. Jest to pasta do aluminium, która zapobiega zapiekaniu się elementów pod wpływem korozji, a dodatkowo wycisza łączenia. Oczywiście nie trzeba tu wspominać o właściwościach smarnych. Cóż więcej dodać? I tak podczas mechanikowania używamy smaru, więc dlaczego nie wybrać jednego z najlepszych?

Pasta do aluminium Juice Lubes - AAS Juice

Tomasz Profic, 43RIDE:

Nigdy nie przywiązywałem zbyt dużej uwagi do użytego smaru, bo w końcu „smar to smar”. Jednak rozwój technologii i specjalizacja konkretnych środków sprawia, że do każdego elementu jesteśmy w stanie dostać dedykowany środek. Pasta AAS Juice jest idealnym środkiem do ogólnego zastosowania w rowerze, a w moim konkretnym przypadku, dodatkowo pozwoliła wyeliminować wszelkie niepożądane trzaski na linii karbon-aluminium. Jest niezastąpiona również w łączeniu moich wiecznie strzykających pedałów z korbami, więc w końcu mogę delektować się błogą ciszą.

Pasta do aluminium Juice Lubes - AAS Juice Pasta do aluminium Juice Lubes - AAS Juice


Dystrybucja: bikeline.pl
Sklep: vincere.pl, 47.90zł