JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

2B Wheeld - nietuzinkowy pokaz filmów rowerowych w Bielsku-Białej!

Już początkiem marca, w kinie Helios w bielskiej Sferze, będzie można zobaczyć rowerową kinematografię z rodzimego podwórka i nie tylko. Fundacja FOR EVENT wspólnie z bielskim kinem Helios, 5 marca o godzinie 18:00 zapraszają na projekcję filmów rowerowych i nie tylko. Od godziny 18:00, dla uczestników będzie gotowy bike pit i parę niespodzianek, między innymi zmagania gold sprintowe systemem pucharowym, dzięki którym będzie można zgarnąć nagrody rzeczowe.

Podczas seansu odbędzie się premiera filmu ukazującego rowerowy sezon 2017 pod znakiem Local Series of Downhill (LSD), jednak nie zabraknie również krótszych produkcji na zajawie i przesłanych przez rowerzystów filmach własnej produkcji! Tak, Ty też możesz, a nawet powinieneś być częścią tego przedsięwzięcia! Ci, którzy chcą zgłosić swoją produkcję proszeni są o zgłoszenie na marcinmatuszny@wp.pl, gdzie podadzą link oraz krótki opis filmiku. Czas na zgłoszenia amatorskich produkcji mija 18 lutego. Jeśli chcesz zaopatrzyć się już wcześniej w bilety, przedsprzedaż ruszy 14 lutego na stronie bielskiego oddziału Heliosa.

Jeśli chcesz być na bieżąco, upewnij się, że należysz do facebookowego wydarzenia! Link do wydarzenia: facebook.com/events/1685799728152198

Do zobaczenia początkiem marca!