Przygotowania do nadchodzącego sezonu w Pucharze Świata DH idą już pełną parą, nie tylko wśród zawodników, ale również wśród zespołów. Dzisiejszego dnia zespół SCOTT DH Factory poinformował o rozpoczęciu współpracy z japońskim gigantem Shimano. Tym samym Marine Cabirou, Dean Lucas czy Flo Payet będą teraz korzystać z napędów oraz hamulców Shimano.

Przez ostatnie kilka lat budowaliśmy nasz zespół wraz z partnerami, z których nie mogliśmy być bardziej dumni. Osiągane rezultaty potwierdziły, że możemy bić się o zwycięstwa, a dzięki miksowi najwyższej klasy zawodników oraz sponsorów, możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość.

– Julian Wagner, SCOTT Sports MTB Marketing Manager

Sezon 2020 był bardzo specyficzny. Zespół nie poddawał się mimo wielu przeciwności i udało nam się osiągnąć fajne rezultaty. Jestem dumny, że dalej mogę przewodzić takiemu projektowi, a dzięki naszym partnertom – SCOTT, Fox, Maxxis, Syncros, Shimano – z całą pewnością wejdziemy na wyższy poziom niż dotychczas!

– Patrice Afflatet, Team Manager

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube