Pierwsza edycja Diverse Downhill Contest odbyła się ponad miesiąc temu w Myślenicach, każdy pamięta te piękne dni, dla wielu z was pierwsze dni na rowerze w sezonie 2009, dla wielu niesamowite przeżycia związane z pierwszym w życiu startem w zawodach i wreszcie dla wielu po prostu możliwość sprawdzenia się po zimowych treningach. Sprawdzenia się z niebagatela 449-cioma zawodnikami z 4 krajów.

W ramach przypomnienia tych niesamowitych chwil, nasi kamerzyści, a dokładniej rzecz ujmując Łukasz „Mały” Zgraja wraz z Piotrem Kabatem ogarnęli specjalnie dla was, pachnącą jeszcze świeżością video relacje. Klikajcie poniżej przycisk play i do woli cieszcie oczy perfekcyjnymi ujęciami przenoszącymi w czasie i przestrzeni spowrotem na górę Chełm. Chłopaki obiektywem kamery uchwycili kwintesencje imprez Diverse Downhill Contest, po czym Mały po mistrzowsku złożył to w kompletny, pełnometrażowy dokument pełen „wysublimowanych smaczków”, taa… W każdym razie wysoka piątka za progres i już nie możemy się doczekać następnego odcinka z Żaru.

DIVERSE Downhill Contest – Myślenice ’09 from Lukasz Zgraja on Vimeo.

Film można ściągnąć w jakośći HD po zalogowaniu na portal vimeo.com z tego linku. Sponsorem imprez Downhill Contest jest firma Diverse, wsparcie energetyczne zapewnia Red Bull, a z branży rowerowej są z nami Duncon i Dobre Sklepy Rowerowe.