Peter Henke kocha jeździć po swojej domowej miejscówce, a jego ostatnie video idealnie pokazuje to, co dokładnie się tam znajduje. Peter oczywiście wykonuje swoje najlepsze sztuczki. Usiądź więc wygodnie w swoim fotelu i zobacz jak Peter Henke lata po swojej wspaniałej miejscówce położonej nad Renem w Niemczech.

Film powstał przy współpracy z Danielem Böck’iem, a nagrywanie materiału trwało dobrych kilka dni.

Peter Henke:

W tym miejscu stałem się tą osobą, którą jestem dzisiaj. Te hopki to mój drugi dom i właśnie dlatego nazwaliśmy film „To moje miejsce”. Mogę robić tu cokolwiek zechcę i dzięki temu mogę się rozwijać w wybranym przeze mnie kierunku. Nagrywanie materiału filmowego było naprawdę świetne, ponieważ Ja i Daniel świetnie się rozumiemy i współpraca z nim jest naprawdę ekstra. Dzięki temu byliśmy ekstremalnie produktywni i mieliśmy przy tym mnóstwo zabawy.

Peter Henke - #thisismyplace

Każdy zawodnik potrzebuje miejsca gdzie może jeździć codziennie, rozwijać się i ćwiczyć nowe sztuczki. Dzięki miejscówce niedaleko Ingelheim, Peter może utrzymywać swoją formę na najwyżzzym poziomie. To właśnie tutaj nauczył się podwójnego backflipa i wciąż jest jednym z niewielu zawodników na świecie, którzy go wykonują bez większego problemu.

Zapraszamy również do śledzenia profilu Petera na Facebook’u: facebook.com/henke.peter


Zdjęcie: facebook.com/henke.peter