Nie ma rzeczy niemożliwych dla Danny’ego. 33-latek wykonuje takie triki, o których inni riderzy mogą tylko pomarzyć, a teraz Danny posiada również wpływ na pogodę! Światło dzienne ujrzał najnowszy projekt „Eberspächer & Danny MacAskill – Control YOUR climate”, w którym Szkot mierzy się z warunkami pogodowymi by wykonać swoje triki. A wszystko to dzięki jednemu kliknięciu w aplikacji, która z całą pewnością jest bardzo użyteczna w życiu Danny’ego MacAskilla.

Któż by nie chciał móc kontrolować pogody? Dla Danny’ego ten sen stał się rzeczywistością i pokazuje to w swoim najnowszym filmie.

Odkąd byłem dzieckiem, to zawsze jeździłem na rowerze i nie miało to znaczenia jaka była pogoda. Z odpowiednim sprzętem i ubraniem nigdy nie ma złej pogody! W tym filmie weszliśmy na nieznane nam tereny i zastosowaliśmy sporo efektów specjalnych, takich jak stworzenie lodu, deszczu czy śniegu. Kontrola nad warunkami atmosferycznymi z całą pewnością jest wspaniałym przeżyciem i cieszę się, że choć przez chwilę mogłem to zrobić ;)

– Danny MacAskill

O marce Eberspächer

Grupa Eberspächer zatrudnia ponad 10.000 osób w 80 lokalizacjach na całym świecie i dzięki temu jest jednym z liderów wśród dostawców rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego. Rodzinny biznes, którego siedzibą jest Esslingen am Neckar zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami wydechów, elektroniki oraz zarządzania temperaturą w szerokiej gamie pojazdów. Komponenty Eberspächer oraz pełne systemy zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort, a do tego czystsze środowisko na i poza drogą. W 2018 roku cała grupa wygenerowała obrót rzędu 4.6 miliarda euro.

Film stworzony przez Cut Media.

Śledźcie Danny’ego na: