Od ukształtowanej ścieżki do precyzyjnie wykonanego szybkiego odcinka, od długich górskich stoków po zakręcone trasy wzdłuż brzegu rzeki — sygnaturę kolarstwa górskiego tworzą łopaty, piły, siekiery i grabie. Trasy te są utwardzane przez obrót naszych kół, nacisk naszych pedałów i serce, które w nie wkładamy. W każdym przypadku pozostawiamy ślad, utrwalając historię naszej jazdy i pracy, jaką wykonaliśmy. Te ślady na ziemi i skałach to nasze dziedzictwo. Reprezentują one miłość do ziemi i zobowiązanie do jej podziwiania.

Make Your Mark

Make Your Mark to nowa seria video od Shimano, która przybliża nam postacie zasłużone dla kolarstwa górskiego oraz wspierane przez japońskiego producenta. Do sieci trafił niedawno pierwszy odcinek, w którym występuje Tracy Moseley.

Tracy Moseley

Tracy Moseley to brytyjska zawodniczka, która w 2010 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata DH. W swojej karierze trzykrotnie zdobywała również srebrny medal Mistrzostw Świata DH (po raz pierwszy jako juniorka w 1997 roku), a dwukrotnie kończyła cykl Pucharu Świata DH na najwyższym stopniu podium. Sportową karierę zakończyła w 2015 roku, wygraną w całym cyklu Enduro World Series.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube