Wielu kolarzy górskich rozpoczyna swoją karierę bardzo wcześnie, doskonaląc swoje umiejętności na długo przed wejściem w dorosłość. Jackson Goldstone ze Squamish, B.C. stał się gwiazdą w 2010 roku, kiedy jego domowe wideo, na którym jeździł i skakał na rowerze biegowym w drodze do przedszkola, stało się popularne.

Jackson Goldstone w Squamish, Kolumbia Brytyjska, Kanada.

Od tego czasu Jackson zrobił olbrzymi progres dołączając do globalnej elity freeriderów demonstrując swój własny charakterystyczny styl w licznych produkcjach video mtb oraz rywalizując na arenie międzynarodowej, ramię w ramię z najlepszymi zawodnikami świata. Zresztą zobaczcie sami!

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube