Wszechstronność to obecnie bez wątpienia jedna z najbardziej pożądanych cech. Jednak zdarzają się przypadki, kiedy spora ilość umiejętności może prowadzić do komplikacji. Weźmy pod uwagę dobrze znanego Polskiego rowerzystę Dawida Godźka, który w swojej karierze wygrał już największe światowe zawody BMX, a po dwóch latach zawojował także na scenie MTB. Potrafi on nie tylko wykonać dosłownie każdy rowerowy ruch, a także kilka trików, których nikt wcześniej nie wylądował!

Dawid Godziek / zdjęcie: Bartek Woliński

W życiu każdego z nas zdarzają się także momenty, w których można się zagubić. W tym przypadku Dawid stracił koncentrację i zapomniał o priorytetach. Zamiast trenować na swoim nowym rowerze MTB, postawił na dobrą zabawę na BMX. W tym momencie wykwalifikowani specjaliści NS Bikes postanowili interweniować. Przyszli, by zmotywować Dawida i pokazać mu odpowiednią drogę…

Śledźcie poczynania Dawida na:

O marce NS Bikes

Marka NS Bikes założona została w 2003 roku przez Szymona Kobylińskiego. Od samego początku cechuje się otwartym i bezkompromisowym podejściem do konstrukcji i designu, dbałością o detale oraz ciężką pracą o najwyższą jakość produktu. W ofercie marki znajdują się komponenty, ramy oraz kompletne rowery.

Oficjalna strona:
nsbikes.com
Dystrybucja:
7anna.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, vimeo, youtube