Shimano – Vaea Verbeeck: długa droga na szczyt

Przejście na profesjonalizm jest jedną z najtrudniejszych rzeczy w sporcie. Lata ciężkiego treningu, liczne wyjazdy na zawody oraz mierzenie się z kontuzjami czekają na wszystkich, którzy chcą kontynuować karierę jako zawodowy kolarz górski. Dla Vaei Verbeeck lata ciężkiej pracy i poświęcenia doprowadziły ją tuż pod podium. Aby się na nie wspiąć, musiała cofnąć się o krok i przypomnieć sobie dlaczego w ogóle zaczęła się ścigać.

Musisz wiedzieć, gdzie chcesz dojść, i tam podążać. Musisz trenować i poświęcać czas na pracę nad swoimi słabościami. Nienawidzę tego. Nienawidzę pracować nad rzeczami, które sprawiają, że czuję się powolna i słaba. Zawsze trudno mi być usatysfakcjonowaną własnymi osiągnięciami, ale muszę się też nauczyć wyluzować, żeby być w porządku z nie byciem idealną. Pod koniec dnia staram się skupiać na tym, co mnie cieszy. I dopóki jestem szczęśliwa na rowerze, jeżdżę najlepiej, jak potrafię 

– Vaea Verbeeck

Przeczytaj pełną historię na: mtb.shimano.com/pl

O marce Shimano

Założona w 1921 roku firma Shimano za swoją misję obrała zapewnienie swoim klientom komponentów i akcesoriów, które zbliżą ich do natury i pomogą prowadzić zdrowy styl życia. Przez prawie 100 lat swojej działalności Shimano dostarczyło swoje produkty niezliczonym sportowcom, którzy wspięli się na najwyższe podia międzynarodowej areny oraz amatorom i entuzjastom sportu na całym świecie.

Oficjalna strona:
shimano.com
Dystrybycja:
bikegear.cc
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube