Thomas Vanderham – This is Home

Thomas Vanderham to jedna z legend rowerowego freeride’u. Status jednej z największych gwiazd uzyskał głównie dzięki miejscu, w którym się wychował. W końcu nie każdy ma możliwość dorastać w najlepszym możliwym miejscu do uprawiania kolarstwa górskiego na świecie, North Shore w Vancouver.

Ten naturalny teren stał się idealnym miejscem do rozwijania talentów Thomasa i znany jest z niesamowitego stylu, kreatywności i konkretnych lotów. 20 lat później Vanderham wciąż nazywa Deep Cove swoim domem i jest zaangażowany w tworzenie tego miejsca bardziej niż kiedykolwiek. Zresztą zobaczcie sami jego historię w najnowszym odcinku serii “This is Home”, tworzonej przez markę Shimano.

O marce Shimano

Założona w 1921 roku firma Shimano za swoją misję obrała zapewnienie swoim klientom komponentów i akcesoriów, które zbliżą ich do natury i pomogą prowadzić zdrowy styl życia. Przez prawie 100 lat swojej działalności Shimano dostarczyło swoje produkty niezliczonym sportowcom, którzy wspięli się na najwyższe podia międzynarodowej areny oraz amatorom i entuzjastom sportu na całym świecie.

Oficjalna strona:
shimano.com
Dystrybycja:
bikegear.cc
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube