JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Thomas Vanderham to jedna z legend rowerowego freeride’u. Status jednej z największych gwiazd uzyskał głównie dzięki miejscu, w którym się wychował. W końcu nie każdy ma możliwość dorastać w najlepszym możliwym miejscu do uprawiania kolarstwa górskiego na świecie, North Shore w Vancouver.

Ten naturalny teren stał się idealnym miejscem do rozwijania talentów Thomasa i znany jest z niesamowitego stylu, kreatywności i konkretnych lotów. 20 lat później Vanderham wciąż nazywa Deep Cove swoim domem i jest zaangażowany w tworzenie tego miejsca bardziej niż kiedykolwiek. Zresztą zobaczcie sami jego historię w najnowszym odcinku serii „This is Home”, tworzonej przez markę Shimano.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube