Po kilkutygodniowej przerwie, zespół FMD Racing powraca z piątym odcinkiem serii filmowej „How We Roll”, w której pokazują życie jednego z najlepszych zespołów na zjazdowej scenie kolarstwa górskiego. W ramach 7-odcinkowej serii możemy śledzić poczynania Tahnee Seagrave, Kaosa Seagrave’a, Dannisa Luffmana oraz Phoebe Gale, w minionym sezonie, który przyniósł mnóstwo różnych emocji dla całej ekipy.

FMD Racing

W piątym odcinku ekipa Canyon CLLCTV FMD Racing Team skupia się na podróży po europejskiej części Pucharu Świata DH, gdzie głównymi problemami są kontuzje, pogoda oraz podróżnicze wzloty i upadki. Ten odcinek idealnie pokazuje dlaczego zawodnik DH różni się totalnie od innych zawodowych sportowców, jak żyje się marzeniami i co potrzeba, żeby to wszystko razem odpowiednio zagrało.

YouTube player

Przy okazji premiery piątego odcinka marka Canyon ma też dla Was konkurs. Pierwszego marca 2023, wszystkie osoby, które do tego czasu zasubskrybują kanał YouTube marki Canyon oraz zostawią komentarz pod jakimkolwiek odcinkiem serii „How We Roll”, wezmą udział w losowaniu wyjątkowego roweru Canyon Spectral 29 CF 7 (roz.M) w unikalnym customowym malowaniu. Ilość zgłoszeń jest ograniczona do jednego na osobę, a szczegóły akcji znajdziecie w tym miejscu.

Obejrzyj poprzednie odcinki: