Gdy opadł kurz i zatrzymały się rowery, można wygodnie rozsiąść się w fotelu i obejrzeć video podsumowujące tegoroczną imprezę Swatch Nines MTB. Jest to wyjątkowy event, podczas którego poszukiwacze mocnych wrażeń jednoczą się, a do dyspozycji mają wyjątkowy plac zabaw.

Casey Brown / zdjęcie: Klaus Polzer

Przeżyj 24 minuty pełnych adrenaliny wyczynów, gdy Nicholi Rogatkin (USA) i Casey Brown (Kanada) prowadzą widzów przez ostatnią edycję imprezy Swatch Nines MTB 2023 w niemieckim Green Hill Bikepark, która odbyła się w dniach 14–19 sierpnia.

Swatch Nines MTB 2023 / zdjęcie: Klaus Polzer

Wejdź do świata Swatch Nines i zostań świadkiem tygodnia wspaniałych chwil, podczas których pięciu deskorolkarzy, dwudziestu siedmiu mężczyzn i czternaście kobiet wspólnie odblokowuje nowe poziomy. Obejrzyj zawody w nowym miejscu z innowacyjnym torem Slopestyle i linią freeride inspirowaną deskorolką.

Sam Reynolds / zdjęcie: Klaus Polzer

Obejrzyj film i poczuj wyjątkową atmosferę imprezy Swatch Nines MTB, gdzie było mnóstwo zwrotów akcji, zakrętów i triumfalnych lądowań.

YouTube player

Przeczytaj również: Natalia Niedźwiedź pierwszą kobietą na świecie, która wylądowała podwójnego backflipa na poduszkę pneumatyczną!