Nie Pompujesz – Nie Jedziesz 2022

Wyniki zawodów:

  1. 7.05 – Kudowa Zdrój
  2. 29.05 – Żyrardów
  3. 5.06 – Polanka Wielka
  4. 12.06 – Nysa
  5. 16.07 – Stalowa Wola
  6. 13.08 – Bełchatów (edycja przy światłach)
  7. 27.08 – Rybnik, Wiśniowiec
  8. 4.09 – Nowa Sól (w kategorii PRO i Kobiety punkty mnożone są razy dwa)

Klasyfikacja końcowa:

Pogrubiony wynik – OC1 Biker Dnia. W trakcie finałowej edycji w Nowej Soli w kategoriach PRO i Kobiety punkty mnożone są razy dwa. Najsłabsze wyniki zawodników, którzy startowali więcej niż 6 razy zostały usunięte z tabeli (liczy się tylko 6 najlepszych startów).

PRO

Nazwisko, imięKlub, miejscowośćSuma#1#2#3#4#5#6#7#8
1Więcławek Artur Bike Universe Gravity Revolt141202025251734
2Giemza BartoszGoBike.PRO Rybnik134172017202040
3Roszkowski PiotrKraków1101510102550
4Dądela Gustaw CST Accent MTB Team8725252017
5Talar Piotr Bike Universe77171010151510
6Wieczorek FilipGoBike.PRO Rybnik70101010101020
7Kawulak DominikGoBike.PRO Rybnik6188101520
8Konstanty DamianAntidote Gravity Revolt452520
9Bandurowski Kamil SPARK Nowa Sól45151020
10Wicher JakubElemeledudki Racing Team35101015
11Fritz RoseRSV Plessa Dresden3030
12Krzemiński TomaszSound of Gravity 268810
13Woźniak KubaFCR268108
14Rot MarcinSound of Gravity 2525
15Kašík PavelPKM Bike Team201010
16Szachno ŁukaszWrocław2020
17Snochowski Mikołaj Wrocław18810
18Pulit AdamNysa1688
19Kulesza Robert Warszawa1688
20Pilewski Łukasz 3GRAVITY Rybnik1688
21Gnojek WojciechBarwałd Średni1515
22Plura KarolBT Project1010
23Wierucki MichałŁask1010
24Koniuszewski Wojtek1010
25Hradský Daniel PKM Bike Team1010
26Adamczyk SzymonLKKG Lublin1010
27Skop JakubSound of Gravity 88
28Komisaruk AdamSPARK Nowa Sól88
29Suchożebrski AdamWrocław88
30Wydra Kacper88
31Kozłowski AntoniSlow Motion Opole88
32Michalski PiotrNecro Trialz88
33Kowalski KonradMilan Dirt 88
34Oskiera Marcin Brwinów88
35Szewczak JakubŻyrardów88
36Szewczak JakubŻyrardów88
37Śliwiński DawidSuperior Zator racing team88
38Głąbek PrzemysławPszczyna88

KOBIETY

Nazwisko, imięKlub, miejscowośćSuma#1#2#3#4#5#6#7#8
1Biegun OlgaKS MMS Dendysski150251025252540
2Sawicka HelenaKS MMS Dendysski118171017202034
3Patyk ZuzannaOświęcim112201710171830
4Niedźwiedź NataliaLublin752550
5Domagała AnnaSosnowiec50251015
6Inka JanułaABC Arek Bike Center47102017
7Kudra MarikaAquila Wadowice402020
9Nazimek KarolinaNowy Sącz351520
10Pilewska Dominika3Gravity Rybnik28208
11Novakova KristinaPKM Bike Team2525
12Strzebońska HannaAquila Wadowice23158
13Szerling LenaWarszawa2020
14Kulesza OliwiaABC Arek Bike Center2020
15Kissova AmeliaPKM Bike Team1717
16Gieroba WeronikaLublin1515
17Świt ZuziaŻyrardów1515
18Tuz PaulinaLKKG Lublin1515
19Szymura ŁucjaGoBike.PRO Rybnik1010
20Grodzicka Jowita Nysa1010
21Pietrzyk SandraKudowa-Zdrój 1010
22Bartkiewicz AngelikaLKKG Lublin1010
23Żółtak Ania88
24Grodzicka Jowita88
25Lis Ewa 88
26Głąbek AleksandraGoczałkowice-Zdrój88

AMATOR

Nazwisko, imięKlub, miejscowośćSuma#1#2#3#4#5#6#7#8
1Seweryn BogdanKudowa - Zdrój1052020252020
2Kożuch DawidChotomów104171025171025
3Szymański Jarosław Lądek-Zdrój7415172517
4Matuszny MarcinHigh Five Crew498151088
5Górski KacperPęgów451710810
6Ostrowski JakubLKKG Lublin402515
7Pyszny MikołajGoBike.PRO Rybnik3810208
8Sermak KubaMiędzybrodzie Żywieckie351025
9Pańczyk RobertGoBike.PRO Rybnik288686
10Brylak MateuszSkarżysko Kamienna28208
11Mikuliszyn AntoniSPARK Nowa Sól2810810
12Jędrusik OliwierSosnowiec268666
13Kuczera Mateusz26222686
14Litvin PawełSiechnice251015
15Ornat PawełWarszawa2525
16Woźniak KajetanWrocław2525
17Paluch PawełŁodygowice24888
18Zielawski FilipRybnik24618
19Badoń OliwierSosnowiec22688
20Dudek DawidGrove Street2020
21Nowotnik MateuszGoBike.PRO Rybnik20668
22Pliszka MiłoszZarzecze2020
23Ociepko HubertWrocław201010
24Moraczewski Jakub Żyrardów Riders18810
25Migdałek WiktorWieprz1717
26Przybyła Wiktor Kompocie Flow Łódź1717
27Kleszcz KacperParówa Chorizo1688
28Skibiński MateuszŁękińsko16106
29Nakraszewski AndrzejLądek-Zdrój16106
30Jędrzejak Wojciech Pęgów16106
31Wienchula RafałOpole1688
32Ostrowski FraniciszekSPARK Nowa Sól16610
33Bebak PawełOświęcim1515
34Niedziela SzymonGoBike.PRO Rybnik1515
35Kobędzowski Kamil Kamil Stunt Kraków1515
36Ostrowski FranciszekLKKG Lublin1515
37Romik AleksanderGliwice1468
38Świderski MaksymilianWarszawa1486
39Patryarcha JakubSosnowiec12822
40Krywult PiotrStara Wieś 1010
41Kutek JakubPolanka Wielka1010
42Strzeboński MateuszAquila Wadowice1082
43Ciuła MaciejSopot1010
44Kolarczyk PawełPrzegędza1010
45Podleśny JakubGoBike.PRO Rybnik1010
46Nowak Mariusz GoBike.PRO Rybnik1010
47Wojnar PawełOpole1010
48Nowak DominikWarszawa1010
49Szymański Franciszek Jerzy Żyrardów1010
50Drzewiecki Kacper DetonatoJSNK Terror1010
51Soborak KrystianWrocław1010
52Maszczak KacperKudowa-Zdrój1010
53Machaj KrzysztofBrandwica1010
54Karp KamilHarasiuki1010
55Iskra SzymonStalowa Wola1010
56Klimza AleksŚwiętochłowice88
57Płonka PatrykParówa Chorizo 88
58Ostrowski JakubSPARK Nowa Sól88
59Mazur GrzegorzDąbrowa Górnicza 88
60Gara KacperBrzeszcze88
61Rajda KarolWieprz88
62Pasternak JakubSosnowiec862
63Święcicki MateuszBełchatów88
64Michalski WojciechGliwice88
65Książczak Radosław Minionki Piotrków Trybunalski88
66Hulboj JanBełchatów88
67Górniak KacperZduńska Wola88
68Kaliciński JakubSlow Motion Opole88
69Kędra MarcelDirt Park Wisienka88
70Homziuk AdrianWilczyn88
71Fujarczuk DorianNysa88
72Jankowski DawidDoły Reprezent Pruszków88
73Karwowski KubaMilan Dirt88
74Pyczak Szymon JSNK Terror88
75Migryt Bartek Necro trailz Marki88
76Skowron KacperSkarżysko Kamienna88
77Gościniak Miłosz 88
78Bąk MarcinDąbrowa88
79Budzianowski DobiesławAqfa Riders88
80Warwas DawidStalowa Wola88
81Sudoł WiktorNowosielec88
82Paśko TymoteuszŁąka88
83Kluk PiotrStalowa Wola88
84Góra ArturPolanka Wielka66
85Jurka FilipPKM Bike Team66
86Kot MiłoszJawiszowice66
87Rakoczy KarolGrojec66
88Habdas SzymonPisarzowice66
89Kolondra SzymonPisarzowice66
90Oryński MateuszMKS Termik Jamajka66
91Owczarek SzymonAmbalabambam66
92Kaminski Mikołaj Bełchatów66
93Mrozek JakubRzuchów66
94Wieczorek WiktorJ2966
95Zgryźniak BartłomiejSlow Motion Opole 66
96Zalewski AntoniŻmigród66
97Chołody PawełGoBike.PRO Rybnik66
98Grzegorczyk KubaLublin66
99Pielorz Filip66
100Nalepa KamiJankowice66
101Goły JakubJankowice66
102Niemiec KasjanŚwierklany66
103Betlejewski MaksymilianKraków66
104Szczyrbowski DawidNya66
105Dzida PatrykRybnik66
106Pierzga DawidŁąka66
107Urzędowski WojtekMańkowice66
108Kus Konrad Stalowa Wola66
109Małek PawełNisko66
110Wdowik NatanStalowa Wola66
111Świderski PiotrPruszków66
112Jakubowicz JakubBronisib Dworski Spinka Team66
113Politowicz Błażej Żyrardów66
114Janeczek JanekDoły Reprezent 66
115Staniak MaciejJSNK Terror66
116Matys JakubŻyrardów Riders66
117Woźniak KubaNecro trailz66
118Migacz Adrian54 Team66
119Zdończyk FilipŻyrardów66
120Barański DawidŻyrardowski66
121Konopa JakubRadzymin66
122Jursa JosefMachov66
123Żurański WojciechZielona Góra66
124Pawliczak KamilKudowa-Zdrój 66
125Breszko Bartek Kudowa-Zdrój 66
126Wagner SteffanRSV Plessa Dresden66
127Tarakanow Orzeszko KacperSłubice66
128Makowski MichałŻary66
129Ryz Pawełbikestacja.eu Bolesławiec66
130Andrzejczak JakubNowa Sól66
131Lipiński JakubŻary66
132Kalemba TimurŻary66
133Kowalik JakubKaniów22
134Klęczar JakubPolanka Wielka22
135Szymczyk ArturAndrychów22
136Jastrzębski PawełMielec22
137Buda PawełBlack Grass22
138Piszczek PiotrKraków22
139Sadłoń GrzegorzJaworzno22
140Niemiec KasjanŚwierklany22
141Lachowski MaciejRacibórz22
142Plutka SzymonJankowice22
143Pikul MateuszJankowice22
144Lasocki MariuszMszana22
145Wojciech OlstenryJastrzebie-Zdrój22
146Paluch WojciechJastrzębie-Zdrój22
147Maruszewski WitoldPolanka Wielka22
148Mareski TomaszRacibórz22
149Antosiuk KacperJankowice22
150Wrazny FalinŻory22
151Kowalewski PatrykŻory22
152Miszewski ŁkaszŻory22
153Ostoja KamilRybnik22
154Radosny RafałGliwice22
155Palisz MaksymilianKatowice22
156Lubowar DawidCzęstochowa22
157Karolewski PatrykRybnik22
158Malach MichałKatowice22
159Ostojewski RemigiuszCzęstochowa22
160Kapor KrzysztofCzęstochowa22
161Lunder PatrykKraków22
162Anastazy TomaszJaworzno22
163Micker JarosławRybnik22
164Podleśny PatrykGliwice22
165Kopen MirosławKatowice22
166Wistuba MarekGliwice22
167Magierowski KacperRybnik22
168Nosidło Maciej22
169Kostyn KrzysztofRybnik22
170Paryszna MateuszMArklowice22
171Luska TomaszMarklowice22
172Kamilow Szymon22
173Miszewski KarolGliwice22
174Tymon DawidPolanka Wielka22
175Leword PatrykPolanka Wielka22
176Frimon Szymon22
177Salwador Sławomir22
178Misztek PatrykPilchowice22
179Kolasyk SebastianPilchowice22
180Miszor ŁukaszŻory22
181Nakaden PatrykŻory22
182Musiolik Andrzej22
183Maliniak Tobiasz22
184Bogusz AleksanderOświęcim22
185Glinka PawełOleśnica22
186Kędra Saymon Dirt Park WIśienka 22
187Kuś SzymonRybnik22
188Baczyński LeszekNysa22
189Gruszka Maciek Nysa22
190Wołoszczuk BartekWłodary22
191Pawlik DanielNecro Trialz22
192Sawicki KacperPruszków22
193Szymczak Ignacy22
194Kaczmarek ArturŻyrardow22
195Gołyński StanisławŻyrardow22
196Kowalski FabianWiskitki22
197Wrzesiński KarolHajnówka22
198Pawlik Daniel Necro Trialz22
199Porozhniuk Igor Poznań22

JUNIOR

Nazwisko, imięKlub, miejscowośćSuma#1#2#3#4#5#6#7#8
1Niedziela SzymonGoBike.PRO Rybnik1252525252525
2Kotyrba KrzysiuGoBike.PRO Rybnik110201520202015
3Gilewicz Miłosz LynxSkills89151020171017
4Wojnar Oliwier Krosno781025101518
5Mazelanik "Ozzy" OskarNutria Hunters Bogunice65101010151010
6Terlikowski DawidSPARK Nowa Sól65202520
7Sawka FranciszekSPARK Nowa Sól5417171010
8Kuczera ErykRybnik40688108
9Jarzec AdamBełchatów251015
10Witczak SebastianBełchatów2525
11Zając SzymonCzarny Dunajec248610
12Braś WiktorBrASie Kraków248106
13Tulejko JulianSiechnice201010
14Flamm Mikołaj Opole201010
15Kurowski AlanFreerideSport Bielsko-Biała2020
16Grajcarek Łukasz FreerideSport Bielsko-Biała18810
17Przeczek SzymonLucan Bmx Dublin1717
18Jaroszewski FranciszekŻyrardow1717
19Ostrowski FranciszekSPARK Nowa Sól1717
20Miliszewski MichałKudowa Zdrój1688
21Boguszewski KarolMilan Dirt1515
22Kozieł AleksanderFreerideSport Bielsko-Biała1515
23Rose KurtRSV Plessa Dresden1010
24Kwaśniok AntoniGoBike.PRO Rybnik1010
25Słomka TymonGoBike.PRO Rybnik1010
26Worek Dominik1010
27Szewczuk JakubNysa1010
28Olejnik KubaMilanówek1010
29Korba SzymonŻyrardów1010
30Olesinski FeliksFreerideSport Bielsko-Biała1010
31Cyfra MichałLKKG Lublin1010
32Bartnik NikodemLKKG Lublin1010
33Marecki EmilLKKG Lublin1010
34Jenek JakubGoBike.PRO Rybnik88
35Lewandowski AdamBełchatów88
36Kowalski Marcel Bełchatów88
37Alama AntoniBełchatów88
38Lewandowski AdrianBełchatów88
39Surma Michał88
40Gruchmann Bartosz 88
41Bartoszewicz Maja88
42Kašík TomášPolice88
43Szmuc AntoniKudowa-Zdrój88
44Grabowski JakubKudowa-Zdrój88
45Paździórko PiotrKudowa Zdrój88
46Wysocki Sebastian88
47Chrapla WojciechBrzeszcze88
48Śliwiński Rafał Łowiczki88
49Radwan Oliwier Grojec88
50Olesinski JózekFreerideSport Bielsko-Biała88
51Ulmaniec Arek Pcim88
52Kutek Szymon88
53Purc LilianaLKKG Lublin88
54Szczęsny KarolStary Żagań88
55Góral MikaFreerideSport Bielsko-Biała66
56Olesinska FranciszkaFreerideSport Bielsko-Biała66
57Kozieł Daria66

KIDS

Nazwisko, imięKlub, miejscowośćSuma#1#2#3#4#5#6#7#8
1Rogowiec KajetanBielsko Biała145252520252525
2Mikuła RyszardSPARK Nowa Sól111172017202017
3Kuczera JakubRybnik721515151710
4Łuciów BartoszSPARK Nowa Sól65252020
5Kotyrba Tomasz53108101510
6Chmielowiec KsaweryJeleniów53108151010
7Jaroszewski Teodor2525
8Niemirski WojciechLKKG Lublin2525
9Teofilak StanisławŻyrardów2020
10Dzieja LeonBełchatów1717
11Ratuski MateuszNowa Wieś1717
12Strzebońska ZosiaAquila Wadowice1717
13Stec FilipLKKG Lublin1717
14Gdak LeonAkademia Kazoora Warszawa1515
15Olejnik Hania1515
16Grzelak Piotr Kudowa-Zdrój1515
17Dzieja WiktorBełchatów1010
18Kulesza Urszula1010
19Pilewska Agata1010
20Grzelak Wojciech Kudowa-Zdrój1010
21Mikuła Henio SPARK Nowa Sól1010
22Mazur JanWłosienica1010
23Buda SzymoBlack Grass1010
24Pilewska Agata1010
25Kusińska AlicjaLKKG Lublin1010
26Kusiński AdamLKKG Lublin1010
27Świeboda TobiaszWrocław1010
28Grzelak PiotrKudowianka Wemeco Team88
29Grzelak Wojciech Kudowianka Wemeco Team88

Oficjalna strona: pompuje.pl
Media: facebook, instagram, youtube