Wyniki zawodów:

  • 1. runda – 17-19.05 Kluszkowce
  • 2. runda – 28-30.06 Szczyrk, Skrzyczne (UCI C2)
  • 3. runda – 26-27.07 Międzybrodzie Żywieckie, Żar
    • eliminacje / finały
  • 4. runda – 14-15.09 Wisła, Stożek – Mistrzostwa Polski DH
    • eliminacje / finały
  • 5. runda – 20-21.09 Zakopane
    • eliminacje / finały

Klasyfikacja generalna:

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
Pkt.
110083994708Micherda Maja200 (50)160 (40)450
210060377026Januła InkaABC - Arek Bike Center200 (50)250
310062368960Rygielska-Szymańska Ewa140 (30)(30)200
410094406444Przybysławska Patrycja160 (40)200
510084836685Gaszczyk MonikaKlub Sportowy Flying Pigs125 (25)150

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
Pkt.
110062390582Rawicki ŁukaszVeloProjekt Racing Team200 (50)140 (40)430
210056197437Gembalik PiotrSKK Syndrome Racing160 (30)200 (25)415
310003837746Kosiński Piotr3 Racing Downhill Group160 (50)210
410081464321Dudek RadosławPresto Sport140 (40)180
510083691075Kaczanowski Tomasz125 (30)155
610093735831Mól DawidKRW Limanowa125 (25)150
710094406545Przybysławski Tomasz110 (20)130
810061205970Szymański Artur95 (16)111
910056513392Skrzypczak IgorOpolskie Centrum Profilaktyki90 (14)104

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
Pkt.
110060666881Miśkiewicz ArturGoRide200 (50)160 (14)424
210060215358Jasiński MateuszGoRide NS Bikes Racing Team160 (40)90 (40)330
310007915483Wieczorkiewicz Aleksander3 Racing Downhill Group200 (50)250
410056301511Włodarski Janrobotycy.com85 (25)110 (20)240
510081625783Zapisek JanKlub Kolarski Komobike80 (12)95 (16)203
610003842695Krawczyk Krzysztof140 (30)170
710062056742Rutkowski JakubThe Old Pricks140 (30)170
8Bieda MarekGravity Revolt125 (25)150
910060093100Woźniak PiotrSSR Team110 (20)(12)142
1010059130069Małaszkiewicz JacekKrakowska Szkoła Enduro125 (5)130
1110060498577Urbaniak Tomasz95 (14)109
1210005393988Wicher JakubElemeledudki Racing Team90 (16)106
1310034135861Plura KarolBT Project(10)10

Junior

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
Pkt.
110058565752Ranosz WojciechGravity Revolt200 (50)200 (50)500
210082041671Rawicki IwoVeloProjekt Racing Team140 (25)140 (40)345
310058563328Więcławek ArturGravity Revolt125 (30)125 (20)300
410083691176Kaczanowski Krzysztof110 (20)95 (25)250
510094829406Gładysz SzymonSKK Syndrome Racing85 (14)110 (16)225
610058635773Krzysztof KaczmarczykGoRide NS Bikes Racing Team160 (40)200
710094162126Brzęczek KacperGravity Revolt160 (30)190
810080180382Kaszycki AlexGoRide NS Bikes Racing Team95 (16)111
910093447356Strzępek PiotrMetodMates90 (10)100
1010079460966Marchwiany MikołajMetodMates80 (12)92
1110093340555Bober Mateusz75 (5)80

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
Pkt.
110015406412Konstanty DamianGravity Revolt200 (20)200 (50)470
210059884043Macura SebastianABC - Arek Bike Center160 (50)160 (40)410
310016207468Ziobro MichałABC - Arek Bike Center140 (25)125 (30)320
410009567820Hryszko ArturSH Bikes Artur Hryszko110 (16)140 (20)286
510062390683Rawicki FilipVeloProjekt Racing Team95110 (16)221
610015406109Madzia Mateusz6795 (14)176
710016125020Kasperek MateuszBike Brothers6980 (10)159
810009083325Czermak WojciechGoRide NS Bikes Racing Team125 (30)155
910007311962Perin ArkadiuszABC - Arek Bike Center90 (40)130
1010060820192Goryczka Marek90 (12)102
1110010642500Gaik PiotrGravity Revolt80 (14)94
1210081417235Szyndlarewicz PrzemysławBikePlanet8585
1310093199604Kmiecik GrzegorzGravity Revolt75 (10)85
1410009567719Gładysz KamilSKK Syndrome Racing64 (12)76
1510080487045Purzycki AdrianBorn To Bike66 (5)71
1610081414205Sowa DawidBikePlanet7070
1710080635272Sukiennik AdrianGravity Revolt6868
1810051669961Świercz Kamil6565
1910004338005Zieliński GrzegorzNuseti(25)25