nowa_kolekcja_krosskross_soil

Prężnie rozwijająca się Polska marka rowerowa KROSS zaprezentowała pełną kolekcję rowerów przygotowanych na sezon 2016. Do największej nowości która zwróciła naszą uwage zaliczamy model SOIL. Rower Kross SOIL to „ścieżkowiec” T-Trial z systemem zawieszenia RVS o b. dobrych parametrach do podjazdu i zjazdu oraz zmienną geometrią ( nie wykluczone, że to złoty środek pomiedzy wjazdem i zjazdem).

kross_moon

Koss MOON dobrze znany już model z tras enduro, bikeparków, przygotowany w trzech wersjach cenowych powinien trafić idealnie w zapotrzebowanie na dobry i mocny rower enduro.. Rama MOONa została znacząco odchudzona do modelu 2015. Odświeżona szata graficzna, dobrze skomponowane komponenty tworzą z modelu KROSS Moon perfekcyjną maszynę na trudne trasy.

Kolekcja rowerów firmy KROSS to także pełna gama rowerów XC, a także road. Modele szosowe to teoretycznie nie nasza bajka, ale wiem że wielu z nas chętnie sięga po „szosę”, dlatego warto zwrócić uwagę na nowe ramy szosowe oraz osprzęt w jaki zostały wyposażone modele Kross Vento. Wiecej informacji i szczegółów znajdziecie na stronie producenta; http://www.kross.pl/. Zapraszamy

kross_road

Przydatne linki;

Kross SOIL ; https://43ride.com/bike-fashion/2015/kross-soil-trail-2016/

System KROSS RVS ; https://43ride.com/roznosci/2015/kross-revo-virtual-suspension/

Strona KROSS ; http://www.kross.pl/

Test Kross Moon 43ride ; https://43ride.com/reviews/2015/kross-moon-z1-1blood/

Poniżej wersja Kross Moon Z1 po ewolucji sezonowej.

kross_zamek