PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Prawdziwi marynarze tatuowali slogan „HOLD FAST”, żeby pewnie trzymać linę, szczególnie na głębokich wodach. Jesteśmy pewni, że nasze gripy mają taką samą moc! Pomogą one Tobie trzymać mocno ster nawet na najbardziej wymagających trasach.

Hold Fast - brand new lock-on grips from NS Bikes

Być może są to najdłuższe gripy na naszej planecie – szerokie na 148mm idealnie wpasowują się w modne, długie kierownice 800mm i zapewniają, że nasze dłonie zawsze znajdą się na gumowej części, a nie zacisku. Gripy są stosunkowo cienkie i posiadają gładkie, zaokrąglone zaciski – wszystko to zapewnia duży komfort jazdy z lub bez rękawiczek. Zintegrowane barendy z wytrzymałego plastiku chronią końce naszej kierownicy od niechcianych uszkodzeń w trakcie upadków.

Hold Fast - brand new lock-on grips from NS Bikes Hold Fast - brand new lock-on grips from NS Bikes

Jako wzór przewodni użyliśmy plastra miodu, który jest stabilny w każdym kierunku – nie skręca się ani nie rozdrabnia i daje dużą przyczepność w suchych i mokrych warunkach. Dodatkową zaletą są właściwości tłumiące, dzięki czemu nasze ręce mniej się zmęczą. Jako podstawę zastosowaliśmy cienką warstwę plastiku, aby plastry mogły wykonywać swoją pracę jak należy. To wszystko w połączeniu z miękką i wytrzymałą gumą tworzy idealne połączenie. Jesteśmy całkowicie zakochani w nowych gripach i jesteśmy pewni, że takie same uczucia wzbudzą w was, gdy dostaniecie je do ręki!

Hold Fast - brand new lock-on grips from NS Bikes

Specyfikacja:

  • Długość: 148mm
  • Średnica: 31mm
  • Unikalny zacisk o ergonomicznym kształcie
  • Zintegrowane barendy
  • 5 kolorów: czarny, limonkowy, niebieski, oil slick, pomarańczowy
  • Waga: 103g
  • Cena: 79pln (99pln Oil Slick)


Oficjalna strona: nsbikes.com
Dystrybucja: 7anna.pl