Fabio Wibmer znany jest ze swojego niekonwencjonalnego stylu oraz niesamowitych umiejętności, zarówno na rowerze górskim jak i trialówce. 25-latek z Austrii wciąż poszukuje nie tylko najwyższych standardów w kwestii jazdy, ale również części rowerowych. W odpowiedzi na te potrzeby jego partnerzy Magura oraz SQlab postanowili stworzyć serię części sygnowanych jego nazwiskiem.

Zdjęcie: Hannes Berger

Magura

Prawdziwa wartość hamulców zaprezentowana została już na samym początku wideo Magury (film poniżej). Szybkie pociągnięcie za klamkę Magury MT5 i aktywne życie Fabia na rowerze zatrzymuje się, dając mu trochę czasu by wrócić na domowe trasy. Sygnowane jego nazwiskiem cztero-tłoczkowe hamulce utrzymane są w czarno-złotej tonacji i z całą pewnością świetnie prezentują się na rowerze.

SQlab

Gwiazda YouTube ma także w zanadrzu współpracę z marką SQlab, która odpowiedzialna jest za stworzenie całej serii unikalnych części idealnie pasujących do pomysłów i stylu Fabia. Wśród nich znajdziemy typowe siodełko MTB, ale również kokpit do trialu (kierownica, mostek, gripy).

SQlab MTB

SQlab Trials

Jestem bardziej niż podekscytowany faktem, że posiadam dwóch długoletnich partnerów, Magurę oraz SQlab, którzy odpowiadają na moje potrzeby i stworzyli dla mnie specjalne linie komponentów. Teraz nie tylko posiadam najlepsze części, ale również takie, które świetnie wyglądają na moim rowerze.

– Fabio Wibmer

Więcej informacji o częściach sygnowanych nazwiskiem Fabio Wibmera można znaleźć na stronach Magura oraz SQlab.

Śledźcie Fabio Wibmera online: