Leatt ogłasza współpracę z „najfajniejszymi dzieciakami na podwórku”, czyli zespołem Pivot Factory Racing. Marka z RPA wyposaży ekipę w pełen komplet ubrań, ochronę ciała oraz oczu. Dodatkowo Morgane Charre i Matt Walker będą jeździć w nowej kolekcji butów, która spodziewana jest na sezon 2023.

Zespół Pivot Facotry Racing prowadzony jest przez managera i gwiazdę youtube’a Bernarda Kerra.

Współpracowałem z Leattem przez wiele lat. Używałem ich ochraniacza karku neck brace, a gdy nadarzyła się okazja na pełną współpracę, to od razu się zgodziłem. Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z tak innowacyjną marką i nie mogę się doczekać, aby pokazać wszystkim nowy look zespołu na 2022 rok.

– Bernard Kerr

Ekipa Pivot Factory Racing będzie brała udział w zawodach pod patronatem UCI oraz w serii Crankworx World Tour. Bernard Kerr zadba o odpowiednie aktualizacje z poszczególnych imprez, tak jak przyzwyczaił nas do tego na swoim kanale YouTube.

Ed Masters

Aktualnie w Nowej Zelandii trwa lato i Eddie Masters oraz Matthew Walker wrócili między taśmy. Z kolei Francuzka Morgane Charre przygotowuje się w zimowej Francji do nadchodzącego sezonu Enduro World Series.

Matt Walker

Śledźcie zawodników na:

O marce Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie.

Oficjalna strona: leatt.com
Dystrybucja:
olekmotocykle.pl
Media:
facebook, instagram, youtube, twitter

O marce Pivot Cycles

W przeciwieństwie do naszych rowerów, kultura nie może być wynaleziona – ona kształtuje się sama. Gdy Chris Cocalis założył markę Pivot Cycles w 2007 roku miał jedną wizję firmy, która projektuje i buduje najlepsze rowery na świecie. Dołączyli do niego inżynierowie, projektanci, zawodnicy i weterani branży, którzy dzielą tą samą pasję i wizję marki.

Oficjalna strona: pivotcycles.com
Dystrybucja: protocycles.com
Media: facebookinstagram, twitter, vimeo, youtube