Niskie temperatury na zewnątrz wymagają od kolarza dobrego przygotowania mentalnego, kondycyjnego oraz sprzętowego. Komfort termiczny podczas jazdy na rowerze, w chłodne zimowe lub wczesno wiosenne dni wymaga, oprócz wewnętrznej motywacji do wyjścia na zewnątrz, zastosowania dobrej i sprawdzonej odzieży. Szkocka Endura właśnie na taką pogodę wprowadziła do linii Hummvee polar Full Zip Fleece oraz koszulę Flannel.

Bluza Hummvee Full Zip Fleece 

Bluza, polar w kroju bardzo cywilnym, wykonana jest z technicznych materiałów.
Zastosowana dzianina to rodzaj nowoczesnego polaru opartego na innowacyjnym materiale termicznym PrimaLoft®. Bluza jest ciepła i lekka, z dobrymi parametrami oddychalności.
Możesz go założyć zimą pod kurtkę wodoodporną i tym samym stworzysz zestaw na najniższe temperatury. Polar jest bez membrany, dzięki czemu oddychalność mamy na najwyższym poziomie.

Polar Hummvee Full Zip Fleece dostępny jest w dwóch kolorach.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Super miękki, elastyczny polar termiczny PrimaLoft®
 • Zawiera >80% materiału pochodzącego z recyklingu
 • Proste, czyste i elastyczne wykończenie mankietów i dolnej części
 • Kieszenie do ogrzania rąk oraz bezpieczna kieszeń na piersi zapinana na zamek
 • Pełny przedni zamek z osłoną
 • Połączenie casualowego wyglądu i wydajności technicznej
YouTube player

Koszula Endura Hummvee Flannel

Techniczna koszula na co dzień, idealna na rower i poza nim? To jest własnie Hummvee Flannel.
Nie jest to koszula z bawełny, a wysokiej jakości syntetycznego materiału, który zapewnia dobre odprowadzanie wilgoci i trwałość na wysokim poziomie. Krój koszuli Hummvee zaprojektowano tak, aby sprawdzała się podczas chodzenia na co dzień, jak i podczas jazdy na rowerze. Funkcjonalność ubrań Endury to znak firmowy. Tu funkcjonalność zapewniają dwie duże kieszenie przednie, kieszonka na rękawie oraz wszyta miękka ściereczka do wycierania okularów.

Koszula Hummvee dostępna jest w dwóch kolorach.

Koszula Hummvee sprawdzi się idealnie zarówno w lesie, na singletackach czy w bikeparku. Krój jest luźny, lecz nie bardzo obszerny, taki regularny fit.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Miękki w dotyku materiał przypominający bawełnę
 • Klasyczny wzór w kratkę Buffalo
 • Profilowane rękawy zapewniające wygodę podczas jazdy
 • Odblaskowe detale dla lepszej widoczności
 • Mała dolna kieszeń na rękawie do przechowywania karty lub karnetu
 • Ukryta ściereczka do wycierania okularów
 • Swobodny wygląd, pełna funkcjonalność
YouTube player

Wrażenia

Lubię ubrania rowerowe, które są uniwersalne i mają wartość dodaną oprócz tej rowerowej. Uniwersalność to wielka zaleta serii odzieży Endura Hummvee. Polar jest lekki i niesamowicie wszechstronny – możesz w nim chodzić czy jeździć na co dzień, sprawdzi się także podczas wyjazdów narciarskich, pieszych, w wędrówkach leśnych i jakichkolwiek przygód, wypraw i biwaków. Koszula Endura Hummvee Flannel to kolejne ubranie w mojej szafie, które polubiłem za uniwersalność i praktyczność. Stylowa, dobrze skrojona koszula jaką chciałby mieć każdy facet w swojej szafie. Jej zastosowanie jest niczym nie ograniczone, sprawdzi się w większości odmian kolarstwa terenowego.

Zbigniew Nowicki, 43RIDE

O marce Endura

Marka Endura, założona w 1993 roku, jest synonimem pomysłowego, trwałego podejścia do odzieży technicznej, która pozwala cieszyć się każdym stylem jazdy. Od MTB, przez jazdę miejską, szosową, aż po triathlon – to #AllTribesOneClan, z filozofią Renegade Progress, która jest sprzeczna z konwencjami i obejmuje radykalność w tworzeniu produktów zmieniających zasady gry.

Od pierwszych prototypów wykonanych na stole kuchennym w Edynburgu, Endura przekształciła się w podziwianą globalną markę z asortymentem przełomowych i nagradzanych produktów. Endura wspiera także imponującą listę światowej klasy sportowców, w tym pioniera przełomu, Graeme’a Obree, sensację trialową Danny’ego MacAskilla i rodzeństwo zjazdowe Athertonów.

Oficjalna strona:
endurasport.com
Dystrybucja:
endurastore.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube