PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Po ekscytującej pierwszej edycji, 4-dniowa przygoda enduro u stóp góry Monte Viso w Alpach Kotyjskich powróci w sezonie 2020. Po kilku dniach odpoczynku ruszyliśmy w teren, aby znaleźć nowe trasy, rozwiązać problemy biurokratyczne oraz pozyskać nowych sponsorów. Efekty tej ciężkiej pracy są takie, że w dniach 20-23 sierpnia oficjalnie zapraszamy Was na imprezę Trans Varaita Bike 2020!

Od samego początku naszym głównym celem było dostarczenie zawodnikom, kibicom i organizatorom, niezapomnianej przygody. Wyprawa, która jest również wyścigiem, ale takim trochę luźniejszym. W ciągu czterech dni będziemy jeździć po Alpach Kotyjskich, codziennie na innych trasach i w różnych miejscach. Fantastyczne widoki na górę Monte Viso to zaledwie mała zapowiedź tego co czeka nas w przyszłym sezonie. Cztery dni prawdziwego enduro, gdzie każdy będzie mógł się sprawdzić w jeździe „on sight” oraz logistyce związanej z przemieszczaniem się między miasteczkami. Do tego lokalna kuchnia oraz wyjątkowe piwo Antagonisti na koniec dnia!

Pierwsza włoska przygoda MTB enduro powróci z czterema kompletnie nowymi odcinkami. Lokalizacje będą te same co w 2019 roku, ale zmienione zostały etapy. W tym roku zawodnicy mieli do pokonania 7 odcinków (w tym jeden nocny) z przewyższeniem sięgającym 5000 metrów i odległości ponad 100 kilometrów. W 2020 roku do pokonania będzie aż 9 odcinków, w tym dwa nocne.

Wszystko to sprawia, że Trans Varaita to wyjątkowe wyzwanie: trzeba jechać na maksimum możliwości oraz czerpać maksimum przyjemności, aby w pełni ukończyć naszą wyprawę. Nie ważne czy przyjechałeś tu by wygrać czy po prostu napić się z nami piwa, z całą pewnością nie możesz przegapić tej imprezy.

Każdego wieczora odbywa się impreza integracyjna, gdzie wszyscy dobrze się bawią i wymieniają doświadczeniami z minionego dnia. Dodatkowo organizatorzy zapewniają darmowe wsparcie techniczne, a dla tych, którzy zarejestrują się przed zbliżającymi się świętami, będzie możliwość, aby przetestować kilka ciekawych produktów w trakcie wyścigu.

Więcej informacji:

Impreza Trans Varaita Bike to bliźniacza edycja słoweńskiego Trans Juliusa, w którym wzięła udział nasza redakcja. Przeczytajcie nasze wrażenia: