JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Sezon rowerowy w pełni, więc i w naszym magazynie sporo się dzieje. Mam nadzieję, że w drodze na upragniony urlop będzie towarzyszyć Wam nasza lektura, a w tym numerze zdecydowanie jest co czytać i podziwiać. Objętość tego numeru rosła błyskawicznie, nasze komputery przegrzewały się, ale dzięki wytrwałości i skrupulatnej pracy do późnych wieczornych godzin udało się! W końcu możemy zaprezentować Wam piętnasty numer waszego ulubionego magazynu rowerowego i po cichutku liczymy na to, że przeczytacie go od deski do deski ;) Tradycyjnie już przepytaliśmy ciekawych ludzi, by dowiedzieć się co w trawie piszczy, a do tego dokładamy ogromną porcję relacji z konkretnych imprez rowerowych, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wszystko to oczywiście zostało okraszone wspaniałymi zdjęciami, które z pewnością umilą Wam przeglądanie całości.

Zapraszam do zapoznania się z piętnastym numerem magazynu rowerowego 43RIDE, a przy okazji życzę Wam udanych urlopów, wycieczek rowerowych czy udanych startów w zawodach – w końcu sezon w pełni, więc trzeba ten czas wykorzystać jak najlepiej się da, a jak już lato odejdzie w zapomnienie, to spotkamy się na łamach szesnastego numeru i powspominamy jak to było fajnie ;) Miłej lektury!

43RIDE nr 15 (2011) można pobrać stąd:

pobierz magazyn

Zawartość 43RIDE 15 (2011): Wstęp / Fotoklatka / Różności… Zrób to sam – tyczka do GoPro / Górski test Transition Covert / Wojna downhillowa / Ludzie, wywiady… Young Guns – Wypiórki / Rozmowa z Hardtails Team / Kilka słów z… Geoff Gulevich / Nieznany talent – Łukasz Suski / Szymon „Szaman” Godziek / Fotograf – Monika Marcinkowska / Relacje… Diverse DH Contest Wisła – PP DH #1 / 4X Festina Night Race / Z wizytą w Koninkach / Sony Vaio Dirt Masters 4BRO / Puchar Skrzata – Trupi Las / Fotorelacja – Czarna Góra PP DH #3 / Polish 4X Open – Chorzów, Rybnik, Warszawa / Dirt Fight 4BRO Rzeszów / Chatel Mountain Style / Bike Park Palenica / Koniec