Kolejne wydanie 43RIDE potwierdza, że to co wspólnie robimy jest dla nas ważne i potrzebne. Po wielu zakrętach i wirażach możecie w końcu zabrać ze sobą na wakacje czy urlop, najnowszy numer naszego pisma 43RIDE #2.

Trudno jest Nam wyłowić jeden tytuł, którym chcielibyśmy Was zachęcić do czytania i oglądania 43RIDE. Ten numer skomponowaliśmy i spięliśmy klamrą pod sztandarem, który zwie się PASJA. Nowy 43RIDE jest wręcz przesiąknięty pasją ludzi tworzących ten wspaniały sport, opowiada o nich, o ich wyprawach, o odległych miejscach, w które zabierze nas rower.

Zapraszamy do zapoznania się z 43RIDE #2.

Spis treści:

Fotoklatka / dobre zdjęcia + Charre Morgane / dziewczyna z pasją + Stefan Garlicki / o RPA i nie tylko + Darren Berrecloth / nie zwalnia tempa + Krystian „Kris” Basiaga / pasja budowania + Cameron Zink / kocham to co robię + Wiktor Zemanek / o bike parkach słów kilka + Josh Lane / rider „straight edge” + Born to Roam / Kaukaz Wielki + Secret Spot – Kozie kamieniołomy + Vienna Air King / wg. Suskiego + Dirt Park / jak powstał Burn Dirt Park + Gravity Revolt / klub z pasją + Pump Track / co to i po co? + NS Soda / totalny test fulla + Cowan Bikes / karbonowe dirtówki + Abecadło freeride + Made in Taiwan / miejsce produkcji + Woda / najważniejszy składnik życia

Niech pozytywna energia towarzyszy Wam każdego dnia!

Zapraszamy do lektury!

43RIDE możesz kupić bezpośrednio u Nas: sklep.43RIDE.com

Możesz też kupić magazyn 43ride w sklepach rowerowych z naszej listy: 43RIDE.com/where-to-buy

Na koniec wielkie podziękowania dla wszystkich autorów zdjęć i tekstów, które opublikowaliśmy!