Nowe zabawki Artura Miśkiewicza!

Artur Miśkiewicz to trzykrotny zdobywca Pucharu Polski DH oraz aktualny vice-Mistrz Europy DH w kategorii Masters. W trakcie swojej długoletniej kariery wielokrotnie stawał na podium w Polsce i Europie, i w dalszym ciągu realizuje swoje cele w downhill’u. Od kilku lat wspierany jest przez polskiego dystrybutora marki Mondraker, a w tym roku do dyspozycji będzie miał dwie nowe zabawki, które pozwolą na treningi i starty w najważniejszych imprezach tego sezonu.

Nowe zabawki Artura Miśkiewicza!

Głównym rowerem Artka, na którym będzie się ścigał w zawodach zjazdowych, jest najnowszy model Mondraker Summum Carbon Pro Team. Fabryczna specyfikacja obejmuje zawieszenie oparte o amortyzator Fox 40 i damper Fox DHX2, poza tym napęd SRAM X01, hamulce SRAM Guide RSC i koła DT Swiss.

Nowe zabawki Artura Miśkiewicza!

Artura będziemy mogli zobaczyć również na trasach enduro, gdzie jego drugą zabawką jest Mondraker Dune Carbon RR. Dune będzie służyć głównie jako rower treningowy i uzupełniający, ale kto wie, może zobaczymy Arcziego również na zawodach enduro? W tym modelu również nie mogło zabraknąć zawieszenia ZERO, które sprawdza się doskonale nie tylko w zjazdach, ale również w trakcie podjazdów. W tej specyfikacji w rowerze nie mogło zabraknąć zawieszenia oraz regulowanej sztycy od Fox’a, napędu SRAM X01, hamulcy SRAM Guide R czy kół Mavic.

Nowe zabawki Artura Miśkiewicza!

Mówią, że sprzęt to nie wszystko, ale trzeba przyznać, że z takimi maszynami dużo łatwiej o podium! Arturowi życzymy kolejnych sukcesów i wierzymy, że dzięki nowym zabawkom ten sezon będzie dużo bardziej udany od poprzedniego!

Nowe zabawki Artura Miśkiewicza!

Dystrybucja Mondraker: 7anna.pl
Fanpage Artura: facebook.com/Artur-Miśkiewicz
Zdjęcia: Jacek Kaczmarczyk jacekslonik.pl