Marka Reverse Components z dumą ogłasza podpisanie kontraktu z polskim freeriderem Szymonem Godźkiem! Szymon znany jest ze swoich niesamowitych umiejętności oraz dużej kreatywności przez co jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Zdjęcie: Hanna Retz

Szymon Godziek w międzynarodowych zawodach bierze udział już od ponad dekady, a do jego największych sukcesów można zaliczyć Nagrodę Publiczności podczas Red Bull Rampage 2019 czy drugie miejsce w trakcie tych samych zawodów w 2022 roku. Jeśli dodamy do tego perfekcyjne wykonywanie trików na zawodach slopestyle czy ogromną odwagę podczas latania na największych hopach na świecie, to otrzymujemy zawodnika idealnego. W dodatku Szymon przez cały czas twardo stąpa po ziemi i jest jednym z najfajniejszych ludzi w rowerowym biznesie.

Szymona znamy już od kilku lat i widzieliśmy go na wielu imprezach, gdzie akurat byliśmy. Gdy pojawiła się możliwość, aby jeździł na naszych komponentach, to wiedzieliśmy, że nie możemy przegapić tej okazji. Szymon to niesamowita osoba i wspaniały rider, który imponuje nam za każdym razem, gdy wyjdzie na rower.

Peter i Heike Schmid, właściciele Reverse Components

Szymon będzie używać w swoich rowerach pełnej gamy części Reverse Components, takich jak kierownica, mostek, siodełko, chwyty kierownicy, napinacze łańcucha czy zestaw singlespeed.

Zdjęcie: Hanna Retz

Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączam do ekipy Reverse Components, ponieważ stoją za nią niesamowici ludzie i grupa wspaniałych riderów. Przez ostatnie dwa lata jeździłem na ich siodełku i napinaczu do singlespeeda z własnego wyboru, więc cieszę się, że będę mógł korzystać z ich pozostałych części.

Szymon Godziek
YouTube player

Witamy w zespole Szymon!

Śledźcie poczynania Szymona na:

O marce Reverse Components

Reverse Components narodziło się dosłownie na trasach. Kierując się pragnieniem innowacyjnych i niezawodnych komponentów, aby sprostać zmieniającym się potrzebom nas jako rowerzystów, a nie tylko sprostać zmieniającym się standardom branżowym. Siła i niezawodność są kluczowe dla Reverse – nasze produkty spełniają najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dla nas i naszych klientów tylko produkty, które nie wykazują słabych punktów nawet w najtrudniejszych warunkach, są wystarczająco dobre.

Oficjalna strona: reverse-components.com

Dystrybucja: bicyklon.pl
Media: facebook, instagram, youtube