JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Brytyjski specjalista Juice Lubes powiada „Jeśli nawet wykorzystujesz rower tylko jako środek transportu na dojazdy do pracy, to nadal właściwa konserwacja sprzętu odgrywa istotną rolę. Lepiej podróżować sprawnym i sprawnie działającym rowerem niż „rozklekotanym”, skrzypiącym rupieciem (okropna gra słów, przepraszam!). W istocie potwierdza to punkt odnoszący się do zmniejszenia wydatków i przedłużenia żywotności komponentów”

To powiedzenie dotyczy wszystkich rowerów, także tych drogich (nie są samoczyszczące i samosmarujące).

1

Juice Lubes na okazję mycia przygotował preparat myjący Dirt Juice Less Gnarl, a do zabezpieczenia po myciu – Frame Juice.

2

Dirt Juice Less Gnarl to biodegradowalny, łagodny środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych. Łatwy w użyciu dzięki spryskiwaczowi, czyści, odtłuszcza, szybko rozluźnia i podnosi brud z komponentów i ramy.

3

Sposób użycia

  • Spłucz swój rower wodą.
  • Spryskaj spryskiwaczem rower albo rozetrzyj Dirt Juice gąbką lub szczotką i pozostaw na nie dłużej niż na 2 minuty, żeby zadziałała ta magia.
  • Jeśli chcesz więcej aktywnej piany, spryskaj szczotkę aerozolem.
  • Spłucz rower czystą wodą

45

Juice Lubes powiada „Gdy patrzysz na świeżo umyty rower, mokry i błyszczący, czujesz dumę z ciężko wykonanej pracy. Jednak wiesz jak irytujące jest gdy wracasz za 5 minut i okazuje się, że rower jest tak samo brudny i matowy jak był przed myciem, z małym wyjątkiem, nie jest oblepiony błotem. Frame Juice szybko rozwiąże ten mały problem i nigdy więcej nie będziesz już sfrustrowany!”

6

Sposób użycia: Opłucz ramę i pozostaw do wyschnięcia. Następnie spryskaj obszar, który chcesz aby ponownie był lśniący. Unikaj spryskiwania powierzchni hamujących. Na koniec, wypoleruj rower czystą szmatką do swojego poziomu zadowolenia.

7

Efekt końcowy oprócz magii Juice Lubes potrzebuje również trochę twojej pracy „samo się” nie umyje dokładnie i „samo się” nie wypoleruje ładnie. Produkty bardzo pomocne w utrzymaniu sprzętu. – Zbig

 

pomocne linki:

dystrybutor : http://bikeline.pl

prezentacja środków czyszczących Juice Lubes: https://43ride.com/roznosci/2014/juice-lubes-srodki-czyszczace/

 

 

.