Brytyjski specjalista Juice Lubes powiada „Jeśli nawet wykorzystujesz rower tylko jako środek transportu na dojazdy do pracy, to nadal właściwa konserwacja sprzętu odgrywa istotną rolę. Lepiej podróżować sprawnym i sprawnie działającym rowerem niż „rozklekotanym”, skrzypiącym rupieciem (okropna gra słów, przepraszam!). W istocie potwierdza to punkt odnoszący się do zmniejszenia wydatków i przedłużenia żywotności komponentów”

To powiedzenie dotyczy wszystkich rowerów, także tych drogich (nie są samoczyszczące i samosmarujące).

1

Juice Lubes na okazję mycia przygotował preparat myjący Dirt Juice Less Gnarl, a do zabezpieczenia po myciu – Frame Juice.

2

Dirt Juice Less Gnarl to biodegradowalny, łagodny środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych. Łatwy w użyciu dzięki spryskiwaczowi, czyści, odtłuszcza, szybko rozluźnia i podnosi brud z komponentów i ramy.

3

Sposób użycia

  • Spłucz swój rower wodą.
  • Spryskaj spryskiwaczem rower albo rozetrzyj Dirt Juice gąbką lub szczotką i pozostaw na nie dłużej niż na 2 minuty, żeby zadziałała ta magia.
  • Jeśli chcesz więcej aktywnej piany, spryskaj szczotkę aerozolem.
  • Spłucz rower czystą wodą

45

Juice Lubes powiada „Gdy patrzysz na świeżo umyty rower, mokry i błyszczący, czujesz dumę z ciężko wykonanej pracy. Jednak wiesz jak irytujące jest gdy wracasz za 5 minut i okazuje się, że rower jest tak samo brudny i matowy jak był przed myciem, z małym wyjątkiem, nie jest oblepiony błotem. Frame Juice szybko rozwiąże ten mały problem i nigdy więcej nie będziesz już sfrustrowany!”

6

Sposób użycia: Opłucz ramę i pozostaw do wyschnięcia. Następnie spryskaj obszar, który chcesz aby ponownie był lśniący. Unikaj spryskiwania powierzchni hamujących. Na koniec, wypoleruj rower czystą szmatką do swojego poziomu zadowolenia.

7

Efekt końcowy oprócz magii Juice Lubes potrzebuje również trochę twojej pracy „samo się” nie umyje dokładnie i „samo się” nie wypoleruje ładnie. Produkty bardzo pomocne w utrzymaniu sprzętu. – Zbig

 

pomocne linki:

dystrybutor : http://bikeline.pl

prezentacja środków czyszczących Juice Lubes: https://43ride.com/roznosci/2014/juice-lubes-srodki-czyszczace/

 

 

.