JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

W odległych latach 80. kolarstwo górskie dopiero raczkowało. Z dzisiejszego punktu widzenia rowery były złe, odzież jeszcze gorsza, a hamulce przerażające! Mimo tego w ciągu kilku lat popularność MTB znacznie wzrosła, a sprzęt był coraz bardziej dostępny.
Rok 1986 przyniósł pierwsze mistrzostwa świata w kanadzie – Canadian Mountain Bike Championships, które wygrał miejscowy rider – Bren Martin.
Krótko po tym Bren założył markę RYDERS EYEWEAR. Jego celem było zapewnienie rowerzystom i zawodnikom okularów wysokiej jakości, takich które przetrwają w najbardziej niszczących warunkach i pomogą osiągnąć drogę na szczyt.

Model AIR SUPPLY jest bardzo minimalistyczny i ma pozostać niezauważony podczas użytkowania. Jego budowa niweluje zniekształcenia, a regulowane zauszniki noski pozwalają idealnie dopasować je do twarzy. Model ten nie posiada ramek wokół szkieł co rozszerza pole widzenia.

Okulary te są niezwykle wygodne, w przeciwieństwie do moich innych modeli idealnie chronią przed powietrzem wpadającym pod spód co jest bardzo cenne przy noszeniu szkieł kontaktowych. Powłoka antiFOG zapobiegająca parowaniu jest w 100% skuteczna, można ją łatwo sprawdzić chuchając na okulary. Nigdy nie zaparują! -Ania

Model THORN to sportowe okulary z solidnymi ramkami mającymi przetrwać wiele godzin jazdy. Dostępne są w wielu odmianach i kolorach, od standardowych przez opcje nieparujące antiFOG, polaryzacyjne, fotochromowe oraz nieparujące fotochromy.


Thorn antiFOG photochromic to prawdziwe ferrari wśród okularów. Po założeniu ich świat jest piękniejszy i jakby bardziej w 4K! Szkła które nigdy nie parują i w dodatku dostosowują się do warunków ściemniając i rozjaśniając w zależności od światła zastępuje wożenie dwóch par okularów (ciemnych i przezroczystych). Sprawdzę dokładnie jak Thorny  spiszą się podczas różnych warunków atmosferycznych. – Wojtek

Producent: RYDERS EYEWEAR

Dystrybutor: Sportimi.pl

Instagram ryderseyewearpoland: @ryderseyewearpoland

 

Przydatne linki:
DX-OPTIC 1 – Okulary z korekcją do mtb

Okulary ION RAM Zeiss