JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

W tym sezonie od polskiego dystrybutora marki O’Neal otrzymaliśmy do testów magnetyczne gogle B-50 oraz komplet rękawiczek AMX Blocker. Jako, że redaktorce Justynie rękawiczki nie przypasowały rozmiarowo, to postanowiłem je przechwycić i sprawdzić je na własnej skórze. Tym bardziej, że mocno zachwalała mi inny model rękawiczek O’Neal z serii ubrań Shocker.

Rękawiczki O'Neal AMX Blocker 2018

Model rękawiczek O’Neal AMX Blocker został zaprojektowany (i co najważniejsze – używany) przez legendę światowego zjazdu rowerowego – Grega Minnaar’a. Czy to już sprawia, że produkt jest dobry? Absolutnie nie, ale z pewnością może mieć na taki zadatki. Wg producenta jest to najlżejsza i najwygodniejsza rękawiczka w całej ofercie. Specjalny materiał Nanofront® jest super delikatny i sprawia, że komfort używania oraz czucie kierownice są na wysokim poziomie.

Rękawiczki O'Neal AMX Blocker 2018

Rękawiczka nie posiada żadnego zapinanego paska, po prostu wsuwamy ją na dłoń. Każdy palec wyposażony został w odpowiedni materiał, przez co obsługa smartfona nie wymaga zdejmowania rękawiczki z dłoni. Model AMX Blocker dostępny jest w czterech kolorach (czarny, szaro-czerwony, niebieski, fluo żółty) oraz rozmiarach S/M/L/XL/XXL.

Rękawiczki O'Neal AMX Blocker 2018

Tomasz Profic, 43RIDE:

Do tej pory moja jedyna styczność z marką O’Neal to były gogle Blur B2, z których byłem bardzo zadowolony. Odzieży nie miałem okazji używać, więc pora sprawdzić co i jak. Na pierwszy rzut oka rękawiczki AMX Blocker wydają się być superkomfortowe, są bardzo lekkie i po pierwszych jazdach, wygodne. Dość cienka konstrukcja zapewnia maksimum wentylacji i wygląda na to, że wraz z nadchodzącymi upałami, dobrze powinno się to sprawdzać. Brak zapięcia sprawia, że ich największą wadą może być rozciąganie, ale to wyjdzie w praniu. Ogromny plus za specjalne smartfonowe wstawki, dzięki którym by odebrać telefon, nie muszę ściągać ich z ręki. Na pierwszy rzut to chyba wszystko, więcej w pełnym teście za jakiś czas!


Oficjalna strona: oneal.eu
Dystrybucja: enduro-cross.pl
Sklep: enduro-cross.pl, 169zł