Sezon rowerowy w końcu na dobre się rozpoczął, a większość europejskich Bike Parków albo się już otworzyła, albo zrobi to lada dzień. Tym samym w wielu miejscach na starym kontynencie można walczyć z wirusem poprzez kręcenie kolejnych kółek i zaliczanie kolejnych zjazdów, których tak bardzo potrzebują kolarze górscy. Z pomocą po raz kolejny przychodzi karta GraVity Card, która oferuje dostęp do aż 170 tras w 21 Bike Parkach oraz ścieżkach enduro zlokalizowanych w 6 krajach. Tegoroczny sezon jest specyficzny z powodu światowej pandemii koronawirusa, ale nawet to nie jest w stanie sprawić, że rowerzyści porzucą swoją pasję!

Bike Republic Sölden / zdjęcie: Wayne Reich

Tegoroczny sezon jest bardzo specyficzny, ale i tak staramy się wyciągnąć z niego co się da. Bike Parki w Niemczech zostały już otwarte, w Austrii weekend otwarcia minął już tydzień temu, a teraz otworzyła się Szwajcaria. Jednak z kartą GraVity Card możecie korzystać również z infrastruktury we Włoszech, Słowenii czy Czechach. Pełną listę partnerów znajdziecie w dalszej części.

3-Länder Enduro Trails / zdjęcie: Erwin Haide

W związku z obostrzeniami dotyczącymi bezpieczeństwa w poszczególnych krajach również użytkownicy GraVity Card mogą liczyć na specjalne traktowanie. Zakupione wcześniej bilety mogą zostać zwrócone z pełną refundacją kosztów, a jeśli będzie otwarte (na koniec czerwca lub lipca) mniej niż 50% Bike Parków partnerskich, to posiadacze karty mogą liczyć na spory upust. Więcej informacji można znaleźć na stronie: gravity-card.com/#vorverkauf

Bikepark Maribor / zdjęcie: Jošt Gantar

Mamy jasno nakreśloną mapę drogową na lato 2020, a wielka niepewność, w której ostatnio żyliśmy, znika wraz z otwarciem kolejnych granic i rozluźnieniem zasad bezpieczeństwa w poszczególnych krajach. Powoli wszystko wraca do normalności, więc wracamy i my. Zaoferowaliśmy posiadaczom karty GraVity Card specjalny system rabatów, aby spełnić ich oczekiwania i wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. Najazd na sklepy rowerowe w ostatnim czasie daje poczucie, że branża rowerowa odbija się od dna i mamy nadzieje, że odbije się to również na branży turystycznej, Bike Parkach oraz oczywiście posiadaczach GraVity Card.

– Kornel Grundner, reprezentant GraVity Parków
Bikepark Schladming / zdjęcie: Roland Hashka

W ramach karty GraVity Card możecie użytkować 170 tras w 21 Bike Parkach oraz ścieżkach enduro w sześciu krajach:

Bikepark Špičák / zdjęcie: Bikepark Špičák

O karcie GraVity Card

Oficjalna strona: gravity-card.com
Media:: facebook, instagram